Już po raz kolejny klub Nak Muay zorganizował zbiórkę datków dla schroniska w Sosnowicach. W tym roku akcja trwała tylko tydzień ale była bardziej dynamiczna. Jak zwykle nie zawiedli klubowicze ale najfajniejsze jest to, że dołączyła do nas spora liczba mieszkańców! Zamieszczane w mediach społecznościowych posty o zbiórce dotarły do 12 000 użytkowników więc efekty przerosły nasze oczekiwania!

Karmę, koce i inne potrzebne rzeczy przynoszono na halę sportową, dostawaliśmy również informacje, gdzie datki czekały do odbioru, a czasem dostarczano je nam do Pustkowa osobiście!

Zebraliśmy ponad 180 kg karmy i niezliczone ilości koców, ręczników itp. Transportowaliśmy je busem załadowanym po dach (Hubert dziękujemy!) oraz  samochodem, też wypełnionym po sufit. 21 styczna przekazaliśmy datki schronisku.

Warto tutaj wspomnieć, że w Sosnowicach czeka  na adopcję około 96 psiaków. Różnej maści: duże, małe, skoczne, powolne, towarzyskie i nieśmiałe – słowem dla każdego znajdzie się towarzysz spacerów 😉

Tylko podczas naszej akcji adoptowano 2 psiaki 🙂 oraz przybyło grono wolontariuszy, którzy zajmują się zwierzętami.

My, gorąco zachęcamy do adopcji a Wszystkim tym którzy zaangażowali się w akcje

D-Z-I-Ę-K-U-J-E-M-Y

P.S
Widzimy się na treningach… dołączysz? 🙂

Zarząd Klubu Nak Muay Rewal

1 komentarz

Comments are closed.