Tak jak zapowiadano, w sobotę odbyło się w Pobierowie Święto Palenia Choinek. Trudno planować imprezy plenerowe w styczniu, ale można uznać, że pogoda tym razem nie przeszkadzała. Licznie przybyli mieszkańcy mieli okazję, aby w ten zimny wieczór spotkać się na chwilę, pogawędzić a nawet potańczyć. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Kiełbasek, słodyczy i grzańca było pod dostatkiem, choinkowe ognisko strzelało w niebo świerkowymi iskrami a muzykę słychać było w całej okolicy.

Pani Sołtys Iwona Zacharczuk z dumą przyznała, że sprzęt grający, który miał debiut tego dnia, został zakupiony z funduszy sołeckich właśnie na takie okazje. Trzeba przyznać, że słychać i czuć było jego moc! Tym bardziej, że DJ (w tej roli Wiktor Małachowski) wiedział, jak zapewnić dobrą atmosferę i porwać publiczność do zabawy :).

Tak oto po raz kolejny Pobierowanie udowadniają, że pomysł, dobre chęci i odrobina pracy mogą przynieść piękne efekty nawet przy skromnym budżecie. Wielkie brawa dla Rady Rodziców z Pobierowskiej Szkoły, Rady Sołeckiej oraz strażaków za zaangażowanie i dobrą robotę! Następna impreza w Pobierowie – już na Wielkanoc!