Znakomicie zaprezentowała się nasz najmłodsza drużyna piłkarska „Skrzat” . Chłopcy z roczników 07/08 w ostatnią sobotę mieli okazję wystąpić na silnie obsadzonym turnieju Choszczno Cup 2015 .

Przy gorącym dopingu rodziców nasi zawodnicy bez kompleksów w pierwszym meczu rozprawili się z drużyną CSR Barlinek , wynik 5:0 mówi sam za siebie .

Kolejnym naszym rywalem była nam mało znana drużyna Koziołki Poznań . Zawodnicy obu drużyn stworzyli chyba najładniejsze widowisko tego dnia , prezentując ciekawe wyszkolenie techniczne , wiele bardzo ładnych akcji drużynowych oraz umiejętności indywidualne .
Po bardzo zaciętym meczu wynik końcowy brzmiał 3:2 .

Bardzo wysoko poprzeczkę zawiesiła nam drużyna Sokoła Pyrzyce . Zespół bardzo niebezpieczny, mocny fizyczne , bardzo niewygodny do grania . Był to typowy mecz walki który nie dał żadnej z drużyn zwycięstwa ,wynik 0:0 .

Po tak dobrych wynikach z tak dobrymi drużynami było jasne że będziemy walczyć na tym turnieju o najwyższy cele . Zwycięstwa 3:0 nad Orłem Wałcz oraz 2:1 nad Gavią Choszczno dały nam awans do meczu finałowego w którym rywalem była bardzo mocna drużyna Iny Goleniów .

Mecz który miał być ozdobą całego turnieju za sprawą naszych zawodników był spotkaniem bardzo jednostronnym . Młodzi Rewalanie zagrali fantastycznie drużynowo nie dając szans chłopcom z Goleniowa . Finał 4:0 . I miejsce w tym turnieju stało się faktem .

Wyniki :
LKS Wybrzeże Rewalskie – CSR Barlinek 5:0
LKS Wybrzeże Rewalskie – Koziołek Poznań 3:2
LKS Wybrzeże Rewalskie – Sokół Pyrzyce 0:0
LKS Wybrzeże Rewalskie – Orzeł Wałcz 3:0
LKS Wybrzeże Rewalskie – Gavia Choszczno 2:1
LKS Wybrzeże Rewalskie – Ina Goleniów 4:0

Tak wspaniała postawa młodych piłkarzy , to najlepszy prezent jaki mogli podarować na zakończenie sezonu swoim trenerom Michałowi Wojtowiczowi oraz Mariuszowi Mamińskiemu .

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu oraz całej drużynie za fantastyczne występy .

Trenerzy