W najbliższą sobotę (11.04.2015) Nak Muay Rewal czeka prawdziwy bojowy chrzest. Po raz pierwszy nasz klub wystawi tak liczną reprezentację w zawodach „POLISH FIGHTER CUP”, które odbędą się w Szczecinie.

Jest to turniej w tzw. stójce uderzanej gdzie mogą brać udział zawodnicy trenujący karate, mma, taekwondo, kick boxing no i oczywiście muay thai. Będzie to już trzecia edycja tych zawodów. W poprzedniej edycji wystawiliśmy dwóch swoich reprezentantów (Dawid Grygory i Mateusz Matecki), którzy osiągnęli spory sukces zdobywając w swoich kategoriach I miejsca. Teraz mamy aż 6 „fajterów” (z czego aż dla czterech będzie to swojego rodzaju debiut na zawodach), którzy pozostawią na ringach siłę, energie, niekiedy i zdrowie, aby zaprezentować się jak najlepiej i poczuć ogromną satysfakcję, jaką daję zdobycie medalu. Na pewno nie wszystkim to się uda, jednak dla mnie jako trenera wszyscy są już zwycięzcami, gdyż nie przegrywa tylko ten, kto nie startuje. Do końca życia będą pamiętać emocje towarzyszące im, gdy po raz pierwszy staną w narożniku;).

Dodatkowo możemy się pochwalić, iż w niedzielę (12.04.2015) na zaproszenie zaprzyjaźnionego klubu ze Stargardu Szczecińskiego weźmiemy udział w III gali Thai Boxingu na której to wystartuje Dawid Grygory. Będzie to na pewno pracowity weekend dla naszego zawodnika, ale powinien być bardzo udany, gdyż okres przygotowawczy został odrobiony wzorowo. Od tego 15-latka niejeden sportowiec mógłby uczyć się zaangażowania w trening, silnej woli, systematyczności oraz odwagi. Chłopak ma jeden cel: BYĆ NAJLEPSZYM i konsekwentnie do tego dąży. Mogę wszystkich zapewnić – jeszcze będzie o nim głośno 🙂

Po powrocie napiszemy jak nam poszło w weekend.

CZYTELNIKU! Nie masz planów na weekend? Wsiadaj w auto, weź znajomych, przyjedź i kibicuj naszym zawodnikom. To tylko 100-120 km a Twoja obecność na trybunach da nam wsparcie i dodatkowego kopa energii, aby pokazać się z jak najlepszej strony. A jeśli znasz jakieś osoby, które wsparłyby finansowo działalność naszego klubu, to daj nam znać. Więcej informacji na naszym klubowym FB – WWW.FACEBOOK.PL/NAKMUAYREWAL.

Lista zawodników biorących udział w turnieju:

  1. Mateusz Matecki
  2. Piotr Matecki Piotr
  3. Dawid Grygory
  4. Paweł Klimowicz
  5. Dawid Kapral
  6. Maciej Ludwiczak

1 komentarz

  1. Trzymam kciuki za chłopaków z najlepszego klubu na całym wybrzeżu 🙂 Takiej atmosfery jak tam nie ma nigdzie !! 🙂