W lipcu informowaliśmy, że Dawid Grygory, zawodnik z klubu Nak Muay Rewal został powołany do kadry narodowej na mistrzostwa Światowej Federacji Kickboxingu (WKF). Impreza ta odbywa się w dniach 9-12 listopada we włoskim mieście Andria. Z dumą i nadzieją patrzymy na dokonania naszego kolegi i dlatego postaramy się na bieżąco informować tym wydarzeniu. Dawid dziś dotarł na miejsce zdążył przekazać nam taką oto relację.

***

Dzień 1

Po męczącej 26 godzinnej jeździe dotarliśmy na miejsce, a dokładnie do pięknej, nadmorskiej miejscowości Barletta, która leży ok 11 km od Andrii. Rano zameldowaliśmy się w hotelu, ale dosłownie na chwilę gdyż o 12 miałem „ważenie”. Udało mi się zmieścić w 63.5 kg, czyli tyle ile wynosi limit w mojej kategorii Muay Thai .

Ceremonia otwarcia odbędzie się w środę, a pierwsze walki prawdopodobnie w czwartek. Piszę „prawdopodobnie” bo szczerze mówiąc nie do końca wszystko wiadomo 😉 Mam nadzieję, że wkrótce to się wyjaśni.

Póki co staram się trochę rozruszać, ale głównie odpoczywam i spaceruję bo okolice są na prawdę urokliwe. Pogoda jest przepiękna, dziś było ok 22 stopnie i chciałbym się zrelaksować ale wychodzi dokładnie odwrotnie, nakręcam się bo nie mogę doczekać się pierwszej walki !

Wkrótce napiszę więcej. Pozdrawiam, trzymajcie za mnie kciuki !

Dawid

dawid
barletta
plakat

1 komentarz

Comments are closed.