Ten tydzień rozpoczynamy tam gdzie latem należy czyli na plaży !

Już dziś zapraszamy na Plażowe Mistrzostwa Budowniczych – konkurs w którym turyści z kolejnych kurortów  budują najwyższą górę. Wczoraj w Pogorzelicy usypano kopiec wysokości 240 cm. Na razie prowadzą Dąbki z 267 cm. Może dziś Niechorze wyjdzie na prowadzenie? Zapraszamy

W Pustkowie dalszy ciąg sportowych zmagań na plaży

11 lipca (środa) turniej siatkówki  dwójek dobieranych losowo. 14 lipca w sobotę dalszy ciąg zmagań z siatką ale tym razem trójek, a w niedzielę jak poprzednio – turniej tenisa plażowego. Jak chcesz dowidzieć się więcej na temat tych zawodów – zerknij tutaj

Amfiteatr pełna parą

Rewalski amfiteatr rozkręca się na dobre. W tym tygodniu zapraszamy na pełny letni repertuar i tak:
9 lipca – Kabaret Paranienormalni  godz. 20:00. Energia i humor Paranienormalnych to pewność fantastycznej rozrywki. W Baltic Tour 2018 zobaczycie uwielbiane przez wszystkich postaci, premiery oraz największe hity. Jak na Paranienormalnych przystało pojawią się też nieprzewidywalne niespodzianki.
12.07  Akcent – Zenon Martyniuk  godz. 18:00. Król nurtu disco jest jeden. Dlatego jeśli myślicie o usłyszeniu nieśmiertelnych Oczu Zielonych to nie zwlekajcie z zakupem biletu. Ilość pytań wysyłanych do nas co roku o to czy będzie występ Zenka Martyniuka i zespołu Akcent jest nieporównywalna do jakiegokolwiek innego artysty.
13.07 Piracka przygoda – program dla dzieci godz. 19:00. Kabaret Bzik zapraszam na pokład! Tola i Bzik wchodzą na pokład porzuconej łajby, po czasie dowiadują się, że jest to stary piracki okręt. Odkrywają tam mapy, w tajemniczych kufrach znajdują dziwne przedmioty. Ciekawi morskiej przygody postanawiają sami zostać piratami i wypłynąć na pełne morze.
14.07 Kabaret pod Wyrwigroszem  godz. 20:00. Jeśli jesteś już zmęczona lub zmęczony Mistrzostwami Świata? Może wręcz przeciwnie – nie wiesz jak wytrzymać do niedzielnego finału? Tak czy inaczej mamy dla Ciebie propozycję – występ kabaretu pod Wyrwigroszem.

Festiwal Baniek Mydlanych w Pobierowie

14 lipca Stowarzyszenie Pobierowo jest OK zaprasza  na niezwykle efektowne widowisko – nie tylko dla dzieci ! Wszyscy kochamy bańki mydlane a już w najbliższą sobotę w Pobierowie możemy zobaczyć te największe i najpiękniejsze. Bez względy na wiek – obecność obowiązkowa!

Festiwal Indii

W tym tygodniu festiwal kultury indyjskiej zawita do Rewala. W dniach 13 – 15 lipca wszystkich miłośników orientu zapraszamy na plac koło Urzędu Gminy. Wiele godzin programu scenicznego, pokazy tańców, jogi, sztuk walki, teatry oraz przeróżne atrakcje w okalających scenę namiotach.

Kino na leżakach

W sobotę 14 lipca zapraszamy do kina na wolnym powietrzu. Tym razem w Pustkowiu na błoniach. Projekcja zaczyna się o 22:00 !