W dniu 11 czerwca odbył się przy kanale w Niechorzu „Dziecięcy Turniej Wędkarski” z okazji dnia dziecka organizowany przez Koło Wędkarskie „LIWIA” w Niechorzu. Na szczęście pogoda dopisała aż nadto. Wystartowało 17 uczestników – 11 chłopców i 6 dziewczynek z klas I-VI, a nawet młodszych. Dzieci, z pomocą rodziców, łowiły 2 godziny, po czym podsumowano wyniki. Największa liczbę rybek złowił Wiktor Ciszek – 17, tuż za nim na 2 miejscu ex aequo uplasowali się Filip Wyszyński i Bolesław Kosiński łowiąc 12 sztuk. Natomiast Igor Wiśniewski złapał 9 rybek i zajął 4 miejsce.

Oczywiście nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy wraz z Dyplomem Uczestnictwa w turnieju. Chwile po zawodach został zorganizowany konkurs w łowieniu plastikowych rybek, co cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Najlepszym z chłopców w tej konkurencji okazał się Bartosz Maślona, a wśród dziewcząt Julia Setlik. Po zawodach na uczestników i ich opiekunów czekał pyszny grill oraz duża iloś

słodyczy. Organizatorzy szacowali, że łącznie na imprezie było około 60 osób. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy i zapraszamy na przyszły rok.