W sobotę w Niechorzu ponad 40 osób, w tym oczywiście dzieci, bawiło się w ramach Dnia Gier zorganizowanego przez miejscową radę sołecką w związku z trwającymi zimowymi feriami.

Organizatorzy przygotowali uczestnikom zmagania zarówno w grach sportowych jak i tych mniej związanych z ruchem, bo na konsole. Jeśli chodzi o zawody w tenisa stołowego, to równych sobie nie miał sołtys Niechorza Wojciech Pawluk vel Mikołajczuk. Tuż za nim w klasyfikacji końcowej uplasował się Piotr Baran a trzecie miejsce przypadło w udziale Dariuszowi Tessmerowi. Dodatkowe nagrody za grę w tenisa przyznano Emilii Chojaczyk i Amelii Lenarcik.

Wśród „konsolistów” triumfator był jednak młodszy wiekiem. Okazał się nim Szymon Pawłowski, który wyprzedził Krzysztofa Tessmera i Dominika Ratajskiego. Uczestnicy rywalizowali o zwycięstwo w grze FIFA 2015. Wszystkim, w tym także pokonanym, gratulujemy!

Na zakończenie zawodów można było się posilić przy ognisku, aby uzupełnić ubytek sił. Przecież bez względu, czy gra się przy tenisowym stole czy przy konsoli, sport zawsze wymaga sporego wysiłku, aby zostać tym najlepszym.

1 komentarz

Comments are closed.