W ramach popularnej ostatnio gry pt. : „Spełniamy swoje marzenia” udało się zrealizować pomysł Stowarzyszenia Aktywnych Kulturalnie i Przyjaciół zorganizowania warsztatów flamenco. Przez tydzień /12-18. kwietnia/w trudzie, pocie czoła oraz z ogromną frajdą tańczyłyśmy rumbę w GOK-u. Zwieńczeniem tego tygodnia stał się krótki występ w Restauracji California w Rewalu, który dostarczył mnóstwa stresu i wiele radości. Trenowali nas tancerze z Wrocławia, państwo Grażyna Aleksandra i Aleksander Adamczyk Lidtke ze Szkoły Tańca „Pałacyk”. Na zakończenie warsztatów Pani Grażyna zatańczyła i zagrała na kastanietach wspaniałą sevillanę.

Pragniemy w tym miejscu podziękować Państwu Kasi i Grzegorzowi Składanowskim, którzy zafundowali naszym trenerom wspaniałe obiady oraz wykazali się cierpliwością, kiedy przemeblowaliśmy im salę taneczną. Podziękowania należą się także Państwu Tułom, Beacie i Bogusławowi, którzy dali zakwaterowanie. To także dzięki nim ten tydzień był taki szczególny.

Podziękowania należą się też tym, którzy zdecydowali się obejrzeć nasze niewybitne, ale pełne pasji wyczyny. A poczuliśmy się bardzo fajnie także dzięki różom od Moniki Mamińskiej.

Niniejszym ogłaszam nagrodę dla tego, kto pierwszy poda źródło tytułu, a specjalna nagroda ufundowana przez SAK do odebrania w czasie Festiwalu Kwiatów pod Wielorybami, 2 maja.

1 komentarz