Gmina

Nowy sekretarz gminy Rewal

Przełom roku przynosi zmiany w rewalskim magistracie. Od poniedziałku będziemy mieli nową sekretarz gminy. Wójt zapowiada, że na tym zmiany organizacyjne się nie skończą.

Prokuratura zajmie się ścieżką rowerową

Media w środowy wieczór przyniosły zaskakującą informację. CBA dopatrzyło się nieprawidłowości w sprawie budowy ścieżki rowerowej z Pogorzelicy do Mrzeżyna. W związku z tym złożyło...

Powrót do normalności – Wywiad z p.o. Wójta Gminy Rewal Maciejem...

Maciej Bejnarowicz od 13 listopada pełni obowiązki Wójta Gminy Rewal, przyszedł więc czas, żeby spotkać się i przedstawić go naszym czytelnikom.

Jest p.o. Wójta Rewala

Wojewoda Krzysztof Kozłowski zaproponował kandydaturę Macieja Bejnarowicza na stanowisko osoby pełniącej zadania i obowiązki wójta gminy Rewal. Premier Beaty Szydło przychyliła się do tej kandydatury.

Kto będzie rządził w Gminie Rewal?

Tydzień temu opublikowaliśmy tekst pt: Odwołanie Wójta – Kronika upadku, w którym nakreśliłem możliwe scenariusze rozwoju sytuacji...

Ważne oświadczenie zastępcy Wójta

Publikujemy ważne oświadczenie Pani Wioletty Brzezińskiej - Zastępcy Wójta Gminy Rewal

I Miejsce dla Schroniska w Pobierowie

W dniach 20-21 października 2017 r. odbyła się konferencja szkoleniowa połączona z podsumowaniem Wojewódzkiego Współzawodnictwa Ogólnopolskiego Konkursu Schronisk Młodzieżowych.

Odwołanie Wójta – Kronika upadku

Obecna kadencja rewalskiego samorządu obfituje w dramatyczne wydarzenia, ale bez wątpienia najbardziej kontrowersyjna okazała się sprawa odwołania/zawieszenia Wójta gminy...

 Ekipa projektu Last Mile z wizytą w Rewalu

Przejazdem wagonem motorowym MBxd2 rozpoczęła się we wtorek, 10.09.2017 r. wizyta w Rewalu międzynarodowego zespołu, zbierającego i analizującego rozwiązania dla systemów elastycznego transportu w ramach projektu Last Mile.

Dzieci żołnierzy NATO na polskim wybrzeżu

W mijającym tygodniu do gminy Rewal na lekcje terenowe przyjechali uczniowie ze Szczecin International School przygotowujący się do międzynarodowej matury i egzaminów IGCSE.