logo_poleZastanawialiście się kiedyś, dlaczego w golfa gra już 60 milionów osób na świecie? Co takiego jest w tym sporcie, że może w niego grać 105-letni dziadek z 5-letnim wnuczkiem, i równie dobrze się bawić?

Dlaczego golf to jeden z szybciej rozwijających się sportów w Polsce, stający się popularną alternatywą zarówno dla niezbyt ciekawych spotkań biznesowych w biurze jak i rodzinnych weekendowych wypadów?

Dlaczego wszyscy myślą, że to sport dla bogatych elit, skoro wcale tak nie jest?
Koszty gry w golfa wcale nie są wyższe od kosztów uczestnictwa w innych sportach wymagających specjalistycznych obiektów, jak tenis, narty, squash czy gokarty.

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w Kamień Country Club w Grębowie pod Kamieniem Pomorskim!, które specjalnie dla urlopowiczów przygotowało ciekawą wakacyjną ofertę. Zajrzyjcie na:  http://www.golfkcc.pl/pl/wakacje i sami sprawdźcie!

Dodatkowo Kamień Country Club zachęca do podpisania umowy agencyjnej wszystkich właścicieli obiektów noclegowych. Golf wyróżni obiekt na tle konkurencji a Państwa goście otrzymają indywidualne ceny oraz usługi.

Aby przekonać Państwa do współpracy zapraszamy właścicieli i kadrę menedżerską obiektów do wzięcia udział w wakacyjnych zajęciach „Zagraj w Golfa” za darmo.

Zajęcia będą się odbywać mniej więcej 4x w tygodniu przez całe wakacje. Szczegóły, daty i godziny dostępne na http://golfkcc.pl/pl/wakacje ,

Zapisy: 605-044-452

Istniej możliwość umówienia godziny i zapoznania z golfem w dogodnym terminie (za darmo): wojciech@edugolf.pl

pole_golfowe2

pole_golfowe3