Kamień Country Golf Club znajduje się w malowniczej miejscowości Grębowo, oddalonej o 5 km od Kamienia Pomorskiego, na trasie: Kamień Pomorski – Kołobrzeg, wśród krajobrazu lasów i łąk. Na 70 hektarach przygotowano dla Gości 18 dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, tereny do ćwiczeń (strzelnica) oraz budynek klubowy z kawiarnią. Obiekt cieszy się powodzeniem wśród wielu graczy: zarówno z okolic pola, z kraju jak i również wśród turystów z Niemiec i Skandynawii. Pole znane jest z przyjaznej atmosfery oraz atrakcyjnej polityki cenowej.

W tym roku pole zaprasza również do współpracy o charakterze partnerskim. Obecność marki sponsora/partnera w świecie golfa gwarantuje dotarcie do grupy docelowej, jaką są golfiści. Kamień Country Club posiada rozbudowaną bazę adresów do ponad 10 tys. golfistów w kraju – ze zgodą na rozsyłanie treści marketingowych. Atutem klubu jest także Fun Page na Facebook’u, który skupia obecnie ponad 3000 tys. jakościowych fanów.

Kamień Country Club organizuje turnieje golfowe dla graczy z całego świata, w tym: turnieje klubowe i turnieje pod banderą partnerów czy sponsorów, jego atutem jest także możliwość realizacji eventów dla firm oraz dni firmowych.

Czy golf mógłby być doskonałą metaforą biznesu?

W końcu i jedno i drugie wymaga podobnych umiejętności: trzymania się zasad pomimo ryzyka, okazywania szczerości i zaangażowania, budowania personalnego zaufania dla rozwijania długoterminowych relacji. Golf uczy także planowania strategicznego. Trzeba przewidywać i planować kolejne uderzenia, aby znaleźć metodę na obniżenie swojego handicapu. Może być także cennym narzędziem biznesowym, ale jak każda technika sprzedaży, wymaga efektywnej strategii. Golf biznesowy może przybierać formę gry z potencjalnymi klientami, sponsorami, cennymi kontrahentami czy organizację turnieju golfowego albo prosty podarunek w postaci piłek golfowych. Korzyści z gry w golfa są różnorodne: może rozszerzyć sieć kontaktów, scementować wizerunek członka zespołu i pomóc w budowaniu relacji i zaufania bardziej, niż jakakolwiek inna aktywność. Wielu z nas nie docenia wartości golfa jako narzędzia biznesowego, niektórzy nawet nie biorą tego pod uwagę.

Kamień Country Club oferuje styczność ze sportem, który tworzy i cementuje kontakty z klientami, kontrahentami i przyjaciółmi.

Pole golfowe w Grębowie zaprasza wszystkich, w tym również potencjalnych partnerów zarówno na golfa, jak i do kontaktu w sprawie wypromowania Państwa marki wśród golfistów.

Kamień Country Club oferuje swoim Partnerom:

  • ustawienie reklamy na polu golfowym,
  • umieszczenie logotypu na materiałach promocyjnych, także na www,
  • logotyp na kartach gry,
  • możliwość ekspozycji materiałów reklamowych na terenie pola golfowego,
  • reklama na wybranym dołku przez cały rok,
  • tytuł Partnera Turnieju Golfowego (możliwość umieszczenia reklamy Partnera na terenie pola golfowego na okres 12 miesięcy, ekspozycja materiałów reklamowych w domku klubowym),
  • inne świadczenia uzgodnione indywidualnie.

Kontakt:

Kamień Country Club
Grębowo 42
72-400 Kamień Pomorski

e-mail: biuro@golfkcc.pl
tel: +48 91 321 07 76 lub +48 605 044 452