Pani Dyrektor i Grono Pedagogiczne oraz Drodzy Rodzice!!!

Uprzejmie informujemy, że Rada Rodziców jak co roku przygotowuje kiermasz świąteczny przy Konwoju Pomocników Świętego Mikołaja.Lokalizacja – przy GOK ( jak w zeszłym roku ).
Oczywiście bez pomocy Nauczycieli, Rodziców i Dzieci nie uda nam się stworzyć świątecznego nastroju.

Prosimy o wsparcie akcji szkolnej :

Przynieś słoik – oczywiście z domowymi przetworami, sokami, konfiturami – można je składać w sali Rady Rodziców. Prosimy również o dostarczenie do GOK w Rewalu 5 grudnia 2015 – ciast ( każda klasa 2 ciasta),
Konkurs na stroik Bożonarodzeniowy ( regulamin do wglądu u Pani Tatiany Sztukin ) – duże nagrody dla klas za I, II, III miejsce i nagroda pocieszenia. Stroiki sprzedamy podczas Konwoju . Dla dzieci z przedszkola i klasy 1-3 dostarczyliśmy styropianowe bombki do ozdobienia przez dzieci. Po wykonaniu bombek prosimy o ich podpisanie i złożenie do sali Rady Rodziców. Bombki zostaną wyeksponowane podczas Konwoju, a środki ze sprzedaży tych bombek trafią w całości do klas.

Prosimy o pomoc przy sprzedaży i stoiskach gastronomicznych, mile widziana młodzież, która mam nadzieję, że za pracę w ramach wolontariatu może później liczyć na DODATNIE punkty.
Mamy jeden problem techniczny: oświetlenie placu przy GOKU, płotu, drzewek, światełkami – może zrobimy zbiórkę sznurów choinkowych, żeby osiągnąć większy efekt.
RR zakupi światełka, ale może być ich za mało, a bywa że w domach mamy stare światełka , których nie wykorzystujemy. Jeśli uda się zbiórka to prosimy o zgromadzenie światełek w sali Rady Rodziców.

W nastroju przedświątecznym – Rada Rodziców

1 komentarz

Comments are closed.