Konkurs Mamy Talenty stał się już stałym elementem kalendarza kulturalnego naszej gminy. Tegoroczna edycja odbyła się po raz ósmy i jak podkreślało Jury stał na wysokim poziomie. Nagrody zostały ufundowane przez Wójta Gminy Rewal – Roberta Skraburskiego. I tak:

III miejsce przypadło uczniom szkoły z Pobierowa, zespół w składzie Aleksandra Ładna, Natalia Krupa i Eryk Czerwiński zaprezentowali utwór Rihanny. JURY uznało, że występ zasługiwał na nagrodę nie tylko z powodu pięknych wokali ale również aranżacji instrumentalnej.

II miejsce zajęli uczniowie III klasy szkoły podstawowej w Rewalu, tancerze klubu sportowego Focus Kamień Pomorski POLA OPASAŁA i STANISŁAW ROGOWSKI. Młodzi tancerze ujęli nie tylko jury ale wszystkich widzów wdziękiem, elegancją i piękną choreografią. Dlatego również zostali uhonorowani NAGRODĄ PUBLICZNOŚCI – Gratulujemy!

I miejsce zajęła uczennica III klasy gimnazjum w Pobierowie KAROLINA KUŁAGA, która zaśpiewała piosenkę Anny Jantar „Radość najpiękniejszych lat”. Karolina pokazała piękne wykonanie i talent ale również rzadko spotykaną dojrzałość artystyczną. JURY pochwaliło wybór repertuaru gdyż utwór Anny Jantar ukazał walory głosowe Karoliny a jednocześnie czerpał z najlepszych tradycji polskiej piosenki.

Organizatorzy chcieli serdecznie podziękować wszystkim za pomoc i tak liczne przybycie, a uczestnikom za wspaniałe występy.

Sobotnia impreza pokazała, że w naszych miejscowościach Młodych Talentów nie brakuje więc z niecierpliwością czekamy na następną okazję do obejrzenia ich na żywo.

Przewodnicząca Rady Rodziców w Rewalu
Justyna Zdanowicz