Jak co roku Konwój Świętego Mikołaja był okazją do spotkania i wspólnej zabawy. W Rewalu impreza odbyła się na placu przy szkole oraz w Gminnym Ośrodku Kultury przygotowana wspólnie przez Radę Sołecką z Rewala z Sołtysem Arturem Łukomskim na czele oraz Radę Rodziców ZSS Rewal.

W części plenerowej do zabawy zagrzewała muzyka na żywo, kiełbaski do samodzielnego pieczenia, grzaniec i inne specjały. Ogrzewane wnętrza GOK-u zachęcały wszystkich zmarzniętych do odwiedzenia bufetu i kiermaszu świątecznego. Stoły wręcz uginały się od świątecznych dekoracji, domowych specjałów oraz „bomb kalorycznych” sprytnie zamaskowanych pod postacią domowych ciast przygotowanych przez Rodziców. Zabawa trwała w najlepsze przez wiele godzin aż nadjechał wyjątkowo rozrywkowy Święty Mikołaj w swoim Strażacko – Policyjnym Konwoju. Wszystkie dzieci, które cierpliwie czekały zostały obdarowane słodkimi prezentami ufundowanymi przez Gminę Rewal.

Konwój  Św. Mikołaja stała się tradycją w naszej Gminie i jak co roku jak co roku udał się wyśmienicie. Wszystkim organizatorom należy się „piątka z plusem” za wysiłek włożony w tę imprezę. Chciałoby się powiedzieć: do zobaczenia za rok ale to w końcu dopiero początek okresu świątecznego i z nieoficjalnych źródeł wiemy, że planowane w tym roku są jeszcze inne imprezy.

O szczegółach z pewnością poinformujemy 😉