O co chodzi w zabawie?

Zasady są proste. Typujemy wyniki poszczególnych meczów, a za trafne typy dostajemy punkty. Na tej podstawie tworzona jest klasyfikacja uczestników. Najlepsi na koniec okresu rozgrywkowego zostaną nagrodzeni. Pozostałym zostanie satysfakcja, że byli lepsi od kolegi, sąsiada, czy wujka.

Aby wziąć udział w naszej zabawie, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres typuj@serwer1752309.home.pl
Zgłoszenie powinno zawierać:

  • Imię i nazwisko
  • Miejscowość
  • Nick ( pseudonim)
  • Adres emailowy, z którego będą wysyłane poszczególne typowania.

Ważne! Każda osoba może korzystać tylko i wyłącznie z jednego adresu emailowego. Adres jest na stałe przypisany do użytkownika i służy nam jako identyfikacja zgłoszeń, dlatego pamiętajcie: Typy wysyłamy tylko z adresu zdefiniowanego w zgłoszeniu

Typowany wynik danego zdarzenia należy podać najpóźniej 30 minut przed jego rozpoczęciem (decyduje data i godzina nadania maila wg serwera odbiorcy). Typujemy każde wydarzenie maksymalnie tylko raz! W typowaniu podajemy nazwy drużyn oraz dokładny wynik meczu, np. Brazylia – Szkocja 3:2

Punktowanie

  • Za prawidłowe wytypowanie wyniku uczestnik dostaje 6 punktów.
  • Za wytypowanie wysokości wygranej (czyli mecz zakończył się jednobramkową wygraną Brazylii, ale nie było to 3:2) typer dostaje 4 punkty (nie dotyczy remisów).
  • Za wytypowanie wyniku w formule „wygra-zremisuje-przegra” (1×2) typer dostaje 2 punkty.

Klasyfikacja najlepszych graczy będzie uaktualniana wg możliwości czasowych organizatora i publikowana na stronie www.widoki.info. Końcowa klasyfikacja po zakończeniu rozgrywek objętych zabawą, czyli Pucharu Konfederacji 2017 oraz Mistrzostw Europy U-21 2017, będzie stanowić podstawę do nagrodzenia najlepszych typerów.

W przypadkach jakichkolwiek wątpliwości czy nadużyć ostateczna decyzja należy wyłącznie do organizatora. Życzymy dobrej zabawy i zapraszamy do zapisów.

Partnerem naszej zabawy jest LKS „Wybrzeże Rewalskie” Rewal

Aktualna klasyfikacja

IdolNastolatek – 74
Ploszek – 70
Archer – 62
tero9 – 58
Rafiki – 50
George Best – 38
dr.mefisto – 34
jasnowidz – 24
Włodar – 20
AfroMan – 18
Milik – 18
Jaro – 16
Borys – 12
dziesiątka – 0
TheBestBlues – 0