W dniach 1-4 luty jedna z naszych najmłodszych grup „Żak”, chłopcy z rocznika 07/08 przebywała na obozie w Pobierowie. Był to pierwszy obóz tej grupy. Założeniem tego wyjazdu było sprawdzenie jak chłopcy radzą sobie poza domem, na ile potrafią być samodzielni, jak wytrzymają trudy bardziej intensywnych treningów. Egzamin który został postawiony przez trenerów młodzi zawodnicy zdali na ocenę celującą. Wyjazd ten był o tyle ważny ponieważ część tej grupy już w marcu wyjeżdża na obóz do Karpacza, a cała drużyna przygotowuje się do trzydniowego turnieju w Czaplinku oraz do pięciodniowego turnieju we Wrocławiu który odbędzie się w lipcu.

W Pobierowie trenowaliśmy na hali trzy razy dziennie, rozegraliśmy trzy sparingi z AP Chifon Świnoujście oraz FCSM Kołobrzeg. Wszystkie mecze wygraliśmy, a zwycięstwo z FCSM Kołobrzeg 20 : 2 może robić wrażenie. We wtorek kibicowaliśmy naszym Seniorom którzy rozgrywali sparing z Juniorami Pogoni Szczecin. W środę dzięki uprzejmości pana Janusza Zalewskiego mogliśmy zrelaksować się na basenie w środku Sandra SPA w Pogorzelicy. W czwartek na ostatnim treningu rozegrany został mecz z trenerami którzy musieli uznać wyższość swoich młodych podopiecznych.

Serdeczne podziękowania dla pana Tomasza Karapudy i firmy Milex za dosprzętowienie grupy.

Podziękowania dla uczestników obozu oraz rodziców za pomoc w organizacji, szczególnie pani Eli Sementkowskiej za pomoc z transportem.

Trenerzy
Michał Wojtowicz , Mariusz Mamiński