2 maja zapraszamy na Majowy Festiwal Kwiatów pod Wielorybami. W tym roku jest nieco zmieniona formuła dorocznej imprezy. Będzie kwiatowo, będzie można kupić rośliny ogrodowe, kwiaty cięte i doniczkowe, a także kwiatowe rękodzieło.

Na rozpoczęcie festiwalu odbędzie się parada kwiatowa dzieci i rodziców udekorowanych kwiatami / dekorację przygotowała Tatiana Sztukin z uczniami i można od poniedziałku kupować maski/. Aby parada się udała, zapraszamy wszystkich rodziców do udziału. Zamiast maski można poszaleć z kolorowymi ubraniami i stylistyką dzieci-kwiatów.

Rada Rodziców z Rewala przygotowała stoisko ze smakołykami i loterią; będą chleb ze smalcem, małosolne ogórki, pączki Pani Basi, ciasta zrobione przez rodziców oraz ufundowane przez Restaurację California, loteria i malowanie twarzy.

Wszystkich mieszkańców, rodziców dzieci szkolnych i miłośników serdecznie zapraszamy. Dochód jest przeznaczony dla dzieci szkolnych. Wszystkich chętnych do pomocy przed i w trakcie prosimy o kontakt. Prosimy także o przynoszenie wypieków domowych.

W tym roku po raz pierwszy jako współorganizator imprezy debiutuje Stowarzyszenie Aktywni Kulturalnie.