Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych na Maraton – Rok z Zajęciami Zumba w Niechorzu. Trzygodzinna impreza odbędzie się w sobotę 16.12.2017 w Hali Sportowej w Niechorzu w godzinach 16.00 – 19.00.

Pierwsza godzina to zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w ramach programu Zumba Kids. Zapraszamy wszystkie dzieci pod opieką pełnoletnich opiekunów – rodziców, dziadków, dorosłego rodzeństwa. Gwarantujemy znakomitą zabawę zarówno wśród rówieśników jak i w rodzinnym gronie. Dzieciom zapewniamy wodę mineralną i słodki poczęstunek.

O godzinie 17.00 rozpocznie się dwugodzinny taneczny maraton dla dorosłych. Zajęcia będzie prowadziło na zmianę troje licencjonowanych instruktorów Zumba Fitness. Dynamiczna kombinacja różnych stylów i rytmów muzycznych pozwoli każdemu uczestnikowi na znalezienie czegoś dla siebie.

Do udziału w maratonie gorąco zapraszamy wszystkie uczestniczki i uczestników cotygodniowych zajęć Zumba. Nie mniej gorąco zachęcamy do udziału osoby, które nigdy na takich zajęciach nie były. Będzie to znakomita okazja do zapoznania się z Zumba – nowoczesnym i innowacyjnym systemem fitness, który poprzez połączenie tańca i aerobiku kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, wprawia w świetne samopoczucie, pozostające na długo, długo poza zajęciami.

Udział w maratonie jest dla wszystkich całkowicie bezpłatny. Uczestników prosimy o zabranie wody mineralnej do picia oraz lekkiego i przewiewnego stroju do zajęć. Warunkiem wejścia do hali sportowej jest oczywiście posiadanie sportowego obuwia na zmianę.

Wszystkich zainteresowanych Zumba Fitness zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Zumba Polska  i Zumba Fitness