Dziś na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbyła się uroczysta gala, wieńcząca plebiscyt „Nauczyciel na medal” organizowany przez Głos Szczeciński. Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz i on sam wręczał dziś nagrody. Z ogromną radością zawiadamiamy, że jednym z laureatów (jedyny z gminy Rewal) jest nauczyciel ZSO w Pobierowie oraz trener klubu Nak Muay Rewal – Mateusz Matecki, który wygrał w powiecie Gryfickim ogromną przewagą głosów.

Laureat skomentował swoją nagrodę na Facebooku następującymi słowami:
„Dzisiaj podczas uroczystej gali w Szczecinie na Zamku Książąt Pomorskich odebrałem medal za zajęcie I miejsca w powiecie gryfickim w plebiscycie „NAUCZYCIEL NA MEDAL” . Do dziś nie wiem kto mnie zgłosił do konkursu ale jestem bardzo bardzo wdzięczny Wam wszystkim którzy oddaliście na mnie głosy, bo dzięki Wam wiem że to co robię ma sens i sprawia że czuję się wyjątkowo każdego dnia gdy zaczynam pracę czy to w szkole czy w klubie na treningach. Traktuje to wyróżnienie jako ogromny sukces i obiecuję, że będę jeszcze lepszy 🙂

Za każdym zwycięstwem mężczyzny stoi mądra kobieta – chcę przede wszystkim podziękować mojej partnerce Wioletcie Nowak i to właśnie jej dedykować to wyróżnienie. Osobie która w każdej chwili zwątpienia, gdy mam słabszy, gorszy dzień motywuje mnie do pracy, do działania, do samokształcenia się. Wiem na pewno, że gdyby nie ona nie byłbym w tym miejscu gdzie znajduję się obecnie.”

Niezmiernie cieszymy się z tego niezwykłego sukcesu, gratulujemy i życzymy dalszych 🙂
Redakcja Widoki.info