Przełom roku przynosi zmiany w rewalskim magistracie. Od poniedziałku będziemy mieli nową sekretarz gminy. Wójt zapowiada, że na tym zmiany organizacyjne się nie skończą.

Jak zapewne nasi uważni czytelnicy pamiętają, tuż przed końcem starego roku podaliśmy wiadomość o odwołaniu z funkcji sekretarza gminy pani Wioletty Brzezińskiej. Według naszych informacji powodem podjęcia przez pełniącego obowiązki wójta Macieja Bejnarowicza takiej a nie innej decyzji była tzw. utrata zaufania. Nowym sekretarzem ma od poniedziałku być pani Karolina Myroniuk, która wcześniej przez wiele lat zajmowała się w urzędzie ochroną środowiska.

Przypomnijmy, że Wioletta Brzezińska sprawowała funkcję sekretarza przez niemal 7 i pół roku z krótką przerwą na bycie zastępcą wójta (od czerwca do końca października ubiegłego roku). Z uwagi na znaną już powszechnie sytuację gminy, była to trudna kadencja, stanowiąca jednak ukoronowanie wielu lat pracy w rewalskim magistracie. Nie zostaje nic innego, jak życzyć nowej pani sekretarz równie długiego stażu dla dobra naszej, gminnej samorządności.

Podobno to nie koniec zmian w urzędzie. O szczegółach będziemy sukcesywnie informować.

7 Komentarze

  1. Karolina Myroniuk sekretarzem ???Przecież ta pani nie ma w ogóle doświadczenia. Ledwo udawalo jej się prowadzić referat,w którym pracowała tylko dlatego,ze inni wykonywali prace za nią.Wiecznie nic nie wiedząca,nie potrafiła udzielić prostych odpowiedzi pracując na poprzednim stanowisku w urzędzie. Taka osoba ma pełnić funkcję sekretarza?

  2. To bardzo dobra wiadomosc widac że sprawy w gminie ida w dobrym kierunku. Powodzenia pani Karolino 🙂

  3. Powodzenia pani Karolino, brawo dla Wójta za odważne decyzje, oby więcej takich i oby szły w dobrym kierunku. Pozdrawiam

  4. Pani larolina bardzo dodrze pelnila swoja role na popszednim stanowisku co ta pani z pobierowa wipiszuje bzdury malgorzata

  5. Szkoda, że wójt nie będzie startował. Pełen szacunek – decyzja w Punkt! Trzymamy kciuki z całą rodziną.

Comments are closed.