Klub Nak Muay Rewal już na stałe wpisał się w krajobraz Gminy Rewal. Przez ostatnie lata udało nam się wiele osiągnąć, zaczynaliśmy od zera a dziś nasi wychowankowie zdobywają nagrody w ogólnopolskich turniejach. Nieźle jak mały klub z niewielkiej miejscowości 🙂

Nak Muay Rewal to nie tylko sport ale wspólnota, którą udało nam się zbudować. Jesteśmy grupą przyjaciół która nie tylko razem trenuje ale również bawi się i razem działa charytatywnie na przykład co roku zbieramy karmę i koce dla zwierząt ze schroniska.

Tym razem to my potrzebujemy wsparcia, nasz najnowszy projekt pomoże wznieść jeszcze bardziej rozwinąć nasz klub. Dotychczas trenowaliśmy głównie na hali sportowej w Rewalu, jest to znakomite miejsce ale są dni kiedy bywa tam tłoczno a czasem sala w ogóle nie jest dostępna.

Niedawno wspólnie z kierownikiem obiektu wpadliśmy na pomysł aby inaczej zagospodarować wolną przestrzeń wewnątrz budynku hali. Z tyłu, za główną salą znajdują się magazyny, które są tylko częściowo wykorzystywane. Gdyby je połączyć w jedną całość powstanie sala ok 100m2 – idealna na zajęcia klubowe! Sala ta mogłaby być wykorzystana do innych celów np. do zajęć fitness, zumby lub SKS dla dzieci kiedy główna hala jest wynajęta.

Chcemy własnymi siłami wyremontować te pomieszczenia i stworzyć nową salę ćwiczeń. Jedyne czego potrzebujemy to pieniędzy na zakup materiałów budowlanych. Szacujemy, że potrzebujemy nie więcej niż 8000-10000 zł. To tylko 20 zł przy wpłacie 500 osób!

Przekazując 20 zł bezpośrednio wesprzesz propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży w naszej gminie i pomożesz im aktywnie spędzać czas wolny bez wymówek, że „nie ma gdzie ćwiczyć”

Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na konto:
95 2030 0045 1110 0000 0416 1150
Klub Sportowy Nak Muay Rewal
ul. Nadmorska 18
72-344 Pustkowo
z dopiskiem: ” Darowizna na remont sali”

lub bezpośrednio do naszych przedstawicieli

Będziemy z pewnością pukać do każdych drzwi i prosić do wsparcie więc przygotuj się, bo do Ciebie również zapukamy 😉

10 Komentarze

  1. Super sprawa! Cieszę się że sala bedzie użytkowana przez dzieci szkolne podczas ferii zimowych gdy hala jest wynajęta przez 1,5 miesiąca. Wpłacam rownież

  2. Jak się czegoś chce to się szuka sposobu jak coś zorbić jak się nie chce to się szuka powodu by tego nie robić!
    Brawo!
    Pieniążki przelane!

  3. Alarm !!!! Po Wojt chce kolanem przepchnąć uchwale która pozwoli mu sprzedać bez konsultacji z Rada działki dla Pani AT i firmy M!!!!Nasze wspólne mienie ! Pewnie zaraz ten post będzie usunięty

    • Czy nie lepiej byłoby umieścić ten post w innej kategorii? Odwraca to uwagę od celu tego projektu dla dzieci i młodzierzy >>> zbiórka pieniędzy.

Comments are closed.