Nasz wczorajszy wybryk to oczywiście primaaprilisowy żart, na razie nigdzie się nie wybieramy, zostajemy i działamy. Jednak w tym żarcie jest ziarno prawdy, przez natłok naszych obowiązków zawodowych Widoki straciły nieco impet.

Chcielibyśmy prowadzić ten portal jak najdłużej bo nadal uważamy, że to co robimy ma sens, stanowi jakąś wartość dodaną do życia naszej społeczności. Poza tym przepracowaliśmy nad tym projektem już tysiące godzin pro bono (na prawdę, liczyliśmy to) i szkoda byłoby to teraz zaprzepaścić.

Tak na prawdę, problem jest banalny, nie możemy być zawsze tam gdzie dzieje się coś ciekawego, może więc Wy – drodzy czytelnicy nam w tym pomożecie?
Zacznijcie pisać o tym co jest dla Was ważne, albo o tym co chcielibyście widzieć wokół siebie, albo po prostu dajcie nam znać 🙂

Sądząc po komentarzach mamy w gronie czytelników sporo ludzi o wyrazistych, ciekawych poglądach – to wspaniale, wykorzystajcie to. Uwierzcie nam – pisanie wciąga. Z każdym kolejnym tekstem jest łatwiej i przyjemniej

Pozdrawiamy i zaczęcamy
Szymon Kral i Przemek Łonyszyn

Nasz adres: widokirewal@gmail.com