Źródło: Gryfickie.info

Dziś w nocy, niespełna trzy godziny po północy doszło w Niechorzu do bardzo przykrego zdarzenia. Nieznany sprawca, lub sprawcy, podłożył ogień w samochodzie należącym do Roberta Skraburskiego – Wójta gminy Rewal. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło pod domem państwa Skraburskich. Sprawca wybił szybę, a następnie umieścił w środku pięciolitrowy pojemnik z substancją palną, jednak temperatura była za niska, aby doszło do zapłonu cieczy. Dlatego udało się ogień opanować, choć części szkód nie udało się uniknąć.

Dochodzenie w sprawie prowadzi policja, a szczegóły są na razie objęte tajemnicą z uwagi na dobro śledztwa. Nie wyklucza się żadnych potencjalnych motywów, w tym działania ze strony zorganizowanych grup przestępczych czy też reakcji sfrustrowanych obywateli. Można mieć tylko nadzieję, że ktokolwiek odpowiada za to podpalenie, zostanie szybko złapany.

9 Komentarze

  1. Co to za głupie uwagi? Chyba nikt nie chciałby być w sytuacji, kiedy ktoś burzy poczucie bezpieczeństwa, niszczy własność i stwarza zagrożenie dla domowników. Draństwo, a i mocniejsze słowa nie byłyby w tej sytuacji przesadzone.

  2. Draństwem jest stosunek wójta do człowieka. Buta, ignorancja, obłuda, despotyzm, nihilizm… Taka jest charakterystyka jego rządów.

  3. To jest gangsterka! Tak robia m.in pseudo uchodzcy na zachodzie. Co to za metody ? To swiadczy o niedorozwoju spolecznym !

Comments are closed.