Serdecznie chciałem podziękować wszystkim wyborcom z Niechorza. To Państwa mądrość sprawiła, że różne działania oponentów nie przyniosły efektów. Chciałbym także podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie podczas minionych wyborów, szczególnie w trudnych momentach.

Wysoka frekwencja i ostateczny wynik wyborczy to nasze wspólne zwycięstwo i znak, że nie ma powrotu do złej przeszłości. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że w naszym okręgu większość mieszkańców jest świadoma problemów, dzięki czemu możemy zmieniać na lepsze i siebie i gminę.

Dobry rezultat wyborczy to dla mnie również mocna legitymacja do działań zgodnie z moimi poglądami na rzecz naszej gminy. Zrobię wszystko by nie zawieść Państwa zaufania. Wysokie poparcie to wielki zastrzyk dodatkowej energii. Jak zwykle we wszelkich sprawach jestem do Państwa dyspozycji.

Jeszcze raz dziękuję bardzo!

Paweł Żoła

12 Komentarze

  1. Czemu tak trudno jest zaakceptować wynik demokratycznych wyborów ? To nasz sąsiad, znamy go i wiemy kogo wybieramy

  2. To prawda! Wstyd, że wciąż jest w Niechorzu prawie 40 osób, które są ślepe i głuche na rzeczywistość.

  3. Jestem mieszkańcem Bursztynowej i głosowałem na Pawła.Poprzednio nie byłem jego zwolennikiem,ale po tym jakim był dotąd radnym ( mogłem to zobaczyć poprzez transmisję z sesji) będę zawsze popierać jego osobę jako radnego.Doceniam determinację, upór do celu.Kierunek był jeden wyjście z tarapatów finansowych.I co się stało dostaliśmy pożyczkę.I to właśnie dzięki grupie radnych z Pawłem Żołą na czele.Paweł tak trzymaj.Mieszkańcy Okręgu nr 14 pokazali klasę i docenili twoją robotę.97 głosów za Tobą mówi samo za siebie.

    • Boże co za bzdury i nieprawda. Szok – będę to dementować. Pożyczka to praca bardzo wielu ludzi ale nie tego radnego i jemu podobnych. Ale czekałem właśnie na taki komentarz – w sam raz na ulotkę wyborczą.

  4. Tak naprawdę Paweł poprzez mądre głosowanie mieszkańców wygrał z całym „systemem”.Władza ma narzędzia i instrumenty do realizacji celów.”System” podjął próbę dopisywania wyborców i dopisał.Niestety „system” nie zadziałał bo wyborcy nie posłuchali „systemu” tylko posłuchali rozumu.”System” w tym przypadku nie zadziałał.”System” dostał po mordzie i to bardzo mocno.Zwykli obywatele pokonali „system”.

  5. T.w. Rybakowi, „człowiekowi honoru” i wszystkim kotleciarzom, mówimy ; dziękujemy, wasz czas się skończył.

  6. Gratuluję Wójtowi i skarbnikowi i wszystkim urzędnikom pożyczki ze skarbu Państwa. To wasza zasługa. Gratuluję również wytrwałości w pracy z atmosferą którą wprowadziła ta rada. Wieczne zwolnienia, zastraszania i stawianie na baczność a tu proszę ten znienawidzony Wójt i skarbniczka bez kompetencji i urzędnicy co nic nie robią dostali 100 mil. pożyczki.

Comments are closed.