Holiday Park & Resort sp. z o. o. sp. k. to nowy inwestor, który niedawno zagościł w Gminie Rewal oferując zakwaterowanie w komfortowych domkach wypoczynkowych usytuowanych na fantastycznie zagospodarowanym, przestronnym terenie, gdzie urlopowicze cieszyć się mogą ogromnym basenem z podgrzewaną wodą, placami zabaw, boiskami i zapleczem gastronomicznym przy miłej i profesjonalnej obsłudze, animatorów, hostess i kelnerów.

Kompleks tych wyjątkowych obiektów zagościł już w Niechorzu, Pobierowie a także w Ustroniu Morskim. Prezes spółki Holiday Park & Resort sp. z o. o. sp. k. to to nie tylko wyśmienity biznesmen i znawca urlopowych gustów Polaków to też człowiek o wielkim i szczodrym sercu, któremu nie są obojętni lokalni mieszkańcy.

Pan Piotr Śledź, o którym mowa aktywnie wspiera Uczniowski Klub Sportowy Volleyball Niechorze, w którym mają szanse rozwijać talenty siatkarskie uczennice z Niechorza, Rewala i Pobierowa. Dzięki okazanemu wsparci dziewczynki otrzymały nowe koszulki oraz ochraniacze i będą miały zapewnioną opiekę trenerską w nadchodzącym roku szkolnym. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy życząc wielu sukcesów!

 

1 komentarz

  1. Przepraszam ale chyba zwymiotuje tęczą.
    Jakim basenie? ogromnym? 90m2 basen to ledwo średni jak na realia naszej gminy.
    Nie zrozumcie mnie źle, fajnie że Pan wspiera klub i sponsoruje ale ten artykuł na wstępie sprawia, że trzy razy sprawdzałam czy czytam o klubie sportowym czy artykuł sponsorowany.

Comments are closed.