Dnia 11 kwietnia w Kołobrzegu , uczniowie UKS Volleyball Niechorze wzięli udział w zawodach piłki siatkowej dla rocznika 2003/2004 (klasy V i VI). Celem zawodów było sprawdzenie swoich umiejętności technicznych oraz doskonalenie rywalizacji sportowej.

W rozgrywkach wzięło udział 150 uczestników z 12 szkół. Dla naszych zawodników był to pierwszy sprawdzian w tego typu rozgrywkach. Na uwagę zasługuje fakt, że nasz zespół reprezentowali również młodsi zawodnicy UKS z klasy III i IV. Zetknięcie się z tak dużą imprezą było dla nich dużym przeżyciem. Pomimo to udało im sie przezwyciężyć emocje związane ze stresem.

Uczniowie podzieleni na grupy 6 osobowe rozgrywali pojedynki, każdy rozegrał 5 spotkań grupowych. Agata Czarnecka i Wiktoria Berestecka zajęły drugie miejsce w swoich grupach, jednak do kolejnej fazy rozgrywek, awansował tylko zwycięzca danej grupy.
Mimo wszystko występ naszych zawodników uznaję za pozytywnie zaliczony. Jestem bardzo zadowolony z występu najmłodszych. Wrócili zadowoleni i zmotywowani do dalszej pracy na treningach.

Kolejne zawody odbędą się na własnym podwórku. Będę to pojedynki dla dorosłych i dla dzieci. Dlatego razem z zarządem UKS, serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w zawodach. Termin rozgrywek zostanie niedługo ogłoszony.
Przypominam o terminie zajęć z piłki siatkowej dla najmłodszych, które odbywają się w hali sportowej w Niechorzu.

Serdecznie zapraszam na treningi:
klasa 1-2- środa 13.45-15.00
klasy 3-4- poniedziałek 14-15.30
klasy 5-6- piątek 14.30-15.45

ze sportowym pozdrowieniem
Piotr Kinka ( nr tel. 790289506)