Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach poszukują zaginionego Hieronima Lachery lat 64 z miejscowości Gryfice (powiat Gryficki). Mężczyzna w dniu 19 Listopada 2017 r. ok godz 9:00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach lub z najbliższą jednostką policji.

64 -letni Hieronim Lachera zaginął w dniu 19 listopada 2017 roku ok godz 9:00. Mężczyzna wyszła z domu przy ul. Warszawskiej w Gryficach i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. W dniu 19 listopada 2017 r. ok godz 13:00 widziany był na ul. Śniadeckich jak szedł w kierunku Lecznicy dla Zwierząt „Adams”, natomiast ok godz 15:00 widziany był w okolicach sklepu Intermarche w Gryficach.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 174 cm, waga 76 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, czarno – siwe proste, oczy ciemne, uszy odstające, nos normalny twarz szczupła, braki w uzębieniu na górnej i dolnej szczęce.

Pan Hieronim Lachera ma problemy zdrowotne.

W dniu zaginięcia ubrany była w spodnie granatowe prążkowane, bluzkę z długim rękawem kol. beżowego, kurtkę kol. czarnego za pas zapinaną na zamek z jednej strony zszyta tj na ramieniu i rękawie, buty zimowe do kostek ocieplane.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Hieronima Lachery, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Gryficach tel. 91 38 57 511 bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.