Polish Fighter Cup Kids przeszedł do historii. Były to zawody organizowane dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz gimnazjalnym. Nasz klub wystawił rekordową liczbę zawodników, nigdy wcześniej tak liczna grupa zawodników z Rewala nie brała jednocześnie udziału w zawodach. W wieku 7-12 lat startowało 15 zawodników natomiast w wieku 13-16 jeden fighter.

fighter_cup_kids3Dla wszystkich dzieci był to debiut na tak dużych zawodach w których wystartowało ponad 180 zawodników z całej Polski. Jednym poszło lepiej innym gorzej lecz nie to się liczy. Wielkie brawa i gratulacje należą się wszystkim reprezentującym nasz klub – za determinację, odwagę, charakter oraz zaciętość w walce. Ze wszystkich jesteśmy ogromnie dumni!!! Jak widać na fotorelacji było dużo uśmiechu, zabawy, radości. Czekamy na następne zawody z których przywieziemy medale. Pola, Ola, Amelka, Bartek, Kuba, Bonus, Żonkil, Mikołaj, Alex, Maks, Dawid, Roch, Szymek, Julka, Piter – widzimy się jutro na treningu.

fighter_cup_kids2Jeden z zawodników – Maciej Ludwiczak z Pobierowa zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz wagowej. Pierwszą walkę wygrał przez nokaut w zaledwie 40 sek (!!!) a w walce finałowej nie dał szans swojemu oponentowi który zrezygnował z dalszej walki po pierwszej minucie walki. Systematyka i zaangażowanie Maćka zasługuje na duże brawa. Wiemy , że to nie ostatnie sukcesy naszego „playboya” 😉 Maciej dopiął swego, był to jego trzeci start w tym turnieju i w końcu zdobył złoty medal – wcześniej musiał zadowolić się brązem oraz srebrem. Do trzech razy sztuka 🙂

Składamy wielkie podziękowania dla osób które wspomogły nas organizacyjnie oraz finansowo. Kolejny raz wspomogli nas nasi sponsorzy:
– Park Miniatur Latarni Morskich z Niechorza
– Pani Wioletta oraz Pan Artur Łąccy
– Rada Rodziców ze szkoły w Rewalu
– i oczywiście nasza niezawodna Justyna Zdanowicz!!!

D-Z-I-Ę-K-U-J-E-M-Y !!!!

Oczywiście zarówno dzieci jak i dorosłych zapraszamy na dzisiejsze treningi 😉

fighter_cup_kids4