Do wyborów samorządowych zostały trzy tygodnie. To doskonały moment, żeby podgrzać nieco temperaturę przedwyborczą i uruchomić na naszych łamach sondaż, który, mamy nadzieję, będzie mierzył nastroje wśród naszych mieszkańców.

Idea jest prosta. Co tydzień przez trzy dni, od poniedziałku do środy, będziemy czekać na Państwa głosy. Wyniki będą dostępne do wglądu do następnego głosowania, a w ostatnim tygodniu przed wyborami, do rozpoczęcia ciszy wyborczej.

Głosować będziemy na kandydatów na wójta gminy Rewal. Znamy ich nazwiska, więc można już zapytać wprost, na kogo z tej czwórki Pan/Pani zagłosuje 21 października. Im bardziej szczere będą odpowiedzi, tym bardziej miarodajny wynik. Każdy z internautów uzyska możliwość oddania tylko jednego głosu, aby w ten sposób odwzorować zasady panujące podczas wyborów.

Zachęcamy do udziału w naszej zabawie. Mamy nadzieję, że spotka się ona z życzliwym przyjęciem ze strony mieszkańców naszej gminy.

5 Komentarze

  1. Najwyraźniej ustawienia sieci blokują Pani numer IP. Proszę spróbować na jakimś innym urządzeniu , np. na telefonie

  2. Ankieta nie działa. Ja również dostaję komunikat „już głosowałeś”. Chyba, że wraz z Anną jesteśmy w grupie obdarowanych banem za jakiś nieprawomyślny komentarz w przeszłości?

Comments are closed.