W ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2015/16 nasza drużyna seniorów na stadionie w Trzebiatowie rozegrała w dniu 24.01.2016 swój pierwszy sparing. Po dobrej i solidnej grze nasz zespół zremisował z gospodarzami Regą Trzebiatów 2-2. Warto dodać, że przez całe spotkanie nasi zawodnicy byli stroną dominującą i zaprezentowali kilkanaście składnych i efektownych akcji ofensywnych. Już dzisiaj zapraszamy na kolejny pojedynek sparingowy jaki rozegrają nasi seniorzy w najbliższą sobotę o godzinie 13.30. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Sparta Gryfice.

W dniu 16 stycznia na hali w Rewalu przeprowadziliśmy „I Halowy Turniej Rodzinny Wybrzeża”. W turnieju wzięły udział nasze zespoły: Juniorów, Seniorów I, Seniorów II oraz Oldboi. W fazie zasadniczej najlepszy okazał się zespół Seniorów I ale w wielkim finale niepodziewanie zwyciężył zespół Oldboi pokonując drużynę Seniorów I. Dobra dyspozycja w rozgrywkach halowych naszych Oldboi szczególnie nas cieszy w kontekście zbliżających się dla nich turniejów w Łobzie, Karnicy i Rewalu.

Wszystkie nasze drużyny rozpoczęły przygotowania a niektóre z nich wzięły udział w bardzo mocno osadzonych turniejach halowych. W dniach 22-23.01.2015 chłopcy z rocznika 2005 mieli okazję uczestniczyć w rywalizacji turniejowej „Gryf Cup” i choć nie udało się im przebić do fazy ćwierćfinałowej to należy ich pochwalić za dobrą postawę. Zwyciężyli między innymi Pogoń Szczecin 1-0 oraz dwukrotnie Śląsk Wrocław 1-0 i 3-0. Zwycięstwa z tak renomowanymi rywalami na pewno dodadzą pewności podopiecznym Jarosława Włodarczyka. Tydzień wcześniej chłopcy z rocznika 2007-2008 wzięli udział w turnieju rozgrywanym w Choszcznie. Ostatecznie zajęli 6 miejsce co w 12 drużynowej stawce należy uznać za dobry wynik.

Przed nami kolejne mecze sparingowe turnieje wszystkich naszych kibiców serdecznie zachęcamy do gorącego dopingu naszym niebiesko-białym drużyną !

Prezes LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal
Adrian Żoła