Rada Rodziców przy ZSS w Rewalu działa bardzo prężnie. Jak wiadomo jest to organ, który wspiera uczniów i szkołę organizując liczne projekty, finansując nagrody czy dopłacając do wycieczek szkolnych. Nie stroni również od pomocy w indywidualnych przypadkach uczniów i rodziców w trudnej sytuacji finansowej (np. współorganizacja koncertu charytatywnego „Okaż serce Stefanii”).

Aby zrealizować swoje założenia członkowie Rady Rodziców, przy współpracy z innymi aktywnymi rodzicami, uczestniczą w różnych imprezach starając się powiększyć stan środków finansowych. Do tego celu od lat wykorzystują okres przedświąteczny.
Już od września trwały przygotowania licznych, ciekawych produktów rękodzielniczych, ozdób choinkowych, kartek świątecznych. Najważniejszą imprezą był niewątpliwie Konwój Św. Mikołaja podczas którego Rada Rodziców zorganizowała świąteczny kiermasz rękodzieła oraz część gastronomiczną w postaci ciast, ciasteczek i napojów bezalkoholowych. W czasie kiermaszu sprzedawane były również stroiki przygotowane przez uczniów szkoły w ramach konkursu: „Najpiękniejszy stroik” Ale na tym nie koniec . Potrzeby uczniów są ogromne, a pieniędzy nigdy za wiele. Dlatego członków RR widać było prawie wszędzie. Sprzedaże odbywały się podczas różnych imprez w szkole, podczas wieczoru wigilijnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w Polo Markecie, a nawet dzięki uprzejmości Proboszcza po mszy niedzielnej w Kościele.
W najbliższym czasie czekają na realizację kolejne projekty takie jak np. międzyszkolny konkurs MAMY TALENTY, udział w Majówce i wiele więcej.
Wszystkich sympatyków Rady Rodziców zapraszamy do polubienia fanpage’a:
https://www.facebook.com/RRRewal