Robert Bresler

Robert Bresler – kandydat na radnego

Robert_Breslerw ponownych wyborach w dniu 17.05.2015 (najbliższa niedziela)

Szanowni Sąsiedzi, Mieszkańcy zachodniej części Pobierowa – okręg wyborczy nr 1. Jako Państwa sąsiad zwracam się z wyrazami troski o los naszego zachodniego Pobierowa. Jak wszyscy wiemy, w ostatnim czasie niewiele zrobiono dla naszej okolicy, a obecna sytuacja finansowa Gminy Rewal stawia nas przed trudną walką o każdą gminną złotówkę na potrzebne w naszej miejscowości inwestycje . W listopadzie 2014 roku wybraliśmy nowy samorząd gminny. Pragnę przypomnieć, że miałem już okazję współpracować z obecnym wójtem, Robertem Skraburskim, będąc radnym i członkiem Zarządu Gminy Rewal w latach 1998- 2002. Znam osobiście również większość członków nowej Rady Gminy. Mam więc nadzieję, że nasza współpraca będzie konstruktywna. O tym, że moja gotowość do pracy dla wspólnego dobra nie jest bez pokrycia, niech świadczą efekty działań, w których uczestniczyłem, będąc radnym.

Najważniejsze to:

– budowa chodnika przy ulicy Grunwaldzkiej, Mickiewicza, Pomorskiej, Zgody, Wojska Polskiego;

– zabezpieczenie gruntów i pierwsze ustalenia związane z terenami sportowymi;

– ustalenia związane z budową drugiego budynku komunalnego;

– podjęcie decyzji i lobbowanie na rzecz powstania ZSK w Pobierowie;

– budowa placów zabaw;

– budowa zjazdu na plażę przy ulicy Jana z Kolna;

– budowa fontanny i aranżacja placu przy Ośrodku Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zdaję sobie dobrze sprawę, że trzeba jeszcze włożyć sporo pracy, aby w naszym Pobierowie żyło się lepiej. Razem możemy jednak zdziałać znacznie więcej. Dlatego bardzo Państwa proszę o udzielenie mi, jako ubiegającemu się o stanowisko radnego z okręgu nr 1 w Pobierowie, poparcia w nadchodzących powtórzonych wyborach (17.05.2015).

Jeśli obdarzycie Państwo mnie wystarczającym zaufaniem, dołożę sił i starań, aby czuwać nad zapewnieniem właściwego i stabilnego rozwoju Pobierowa i całej gminy.

Będę zabiegał aby w Naszym Okręgu:

  • został wybudowany chodnik przy ulicy Karola Borka
  • powstał plac zabaw
  • został zbudowany chodnik przy ulicy Pomorskiej do skrzyżowania z ulicą Zachodnią
  • powstała świetlica dla dzieci i młodzieży otwarta w godzinach popołudniowych


Łączę wyrazy szacunku

Robert Bresler
Robert Bresler lat 47, katolik, urodzony w Szczecinie, od 1993 roku mieszkający w Pobierowie, mąż i ojciec dwóch córek. Absolwent dziennych studiów pedagogicznych na US, szkół podyplomowych: psychoterapia i socjoterapia Kraków, resocjalizacja Bydgoszcz, marketing i zarządzanie Szczecin. Radny, członek zarządu Gminy Rewal w Latach 1998 -2002. Wychowawca i terapeuta w MOW w Rewalu, dyrektor Schroniska w Pobierowie w latach 1997- 2004, pierwszy Kierownik Ośrodka Uniwersytetu Szczecińskiego w Pobierowie, terapeuta w Świetlicy w Śliwnie, terapeuta w Prywatnej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Rewalu, członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

PS Już tylko kilka dni pozostało na zatroszczenie się o przyszłość Naszej Małej Ojczyzny Naszego West Endu.

Nie zmarnuj swego głosu!

Wybierz doświadczenie, spokój, konsekwencję i upór w działaniu.