W miniony weekend nasz rewalski klub odwiedził Marcin Parcheta – pięciokrotny mistrz świata w boksie tajskim, nr 1 w Polsce w wadze -71kg oraz trener klubu Nak Muay Szczecin.

Treningi odbyły się w piątek oraz w sobotę, przy czym sobotni trening był otwarty dla wszystkich zawodników dzięki temu odwiedziły nas okoliczne kluby m.in. Berserker`s Team Gryfice, Berserker`s Team Szczecin oraz Przemol Boxing Team.

Marcin pokazywał bardzo proste techniki boksu tajskiego zwracając uwagę na szczegóły, które mają istotny wpływ na efekt końcowy. Piątkowy trening odbył się na hali w Niechorzu, udział wzięło w nim ponad 30 osób natomiast w sobotę trenowaliśmy tajski klincz, czyli walkę w zwarciu tzw. tajskie zapasy a liczba uczestników treningu wyniosła 40 osób. Odwiedzili nas również rodzice ze swoimi pociechami efektem czego było rozdawanie autografów i zdjęcia najmłodszych z mistrzem a atmosfera na hali była rodzinna i miła.
Jako opiekun rewalskiej filii mogę zdradzić, że kolejne nasze spotkanie z Marcinem odbędzie się w czerwcu a do tego czasu pozostaje nam systematycznie i ciężko trenować aby progres był zauważony przez naszego mistrza.