Wspaniałym zwycięstwem naszej drużyny młodzików U-13 zakończył się turniej Bayern Trophy w Monachium. Nasza drużyna prowadzona przez trenera Jarosława Włodarczyka bardzo dobrze zaprezentowała się w gronie 12 drużyn z całej Europy nie tylko zwyciężając ale i prezentując widowiskowy a także skuteczny styl gry. Inny nasz zespół orlików U-10 którego trenerem jest Michał Wojtowicz również pokazał wysokie umiejętności piłkarskie i ostatecznie zajął wysokie 6 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Przez trzy dni od 14.04.2017 do 16.04.2017 nasze drużyny rywalizowały z swoimi rówieśnikami z innych europejskich krajów ale również miały okazję zwiedzić siedzibę piłkarskiego giganta Bayernu Monachium. Wizyta na Alianz Arena na długo pozostanie w pamięci naszych zawodników, którzy mogli poczuć się jak gwiazdy światowego futbolu wychodząc na murawę tunelem dla zawodników i zwiedzając ich szatnie, centrum prasowe a także podziwiając liczne trofea jednego z najlepszych klubów w historii światowej piłki nożnej.

Wyniki naszej zwycięskiej drużyny U-13

Pojedynki grupowe

Strefa finałowa

Wyniki naszej drużyny U-13

U 10 – Gruppieren A

Mecze 5-8

Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom biorącym udział w tym turnieju ich trenerom kierownikom. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców naszych utalentowanych chłopców bo bez ich zaangażowania i aktywności trudno było by nam osiągać takie sukcesy.

Nie możemy również zapomnieć o naszych wspaniałych sponsorach: Gminie Rewal, firmie Sandra SPA, Ośrodkom wczasowym; Mewa w Niechorzu, Stoltur w Niechorzu, Dziejba Leśna w Pogorzelicy, Piekarni Wybrzeże z Niechorza, Firmie Trans- Service, którzy wspierają nasze działania od wielu lat.

Tegoroczny turniej w Monachium był już kolejną naszą międzynarodową wyprawą w ostatnich latach. Nasz klub od 2012 brał udział w międzynarodowych turniejach Alborgu, Barcelonie, Veronie, Rostoku, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie i wielu innych. Sukcesy naszych drużyn to także ogromna radość dla nas trenerów, działaczy, kierowników, która daje kolejny impuls do działania i utwierdza nas w przekonaniu, że cykl szkolenia który zaplanowaliśmy przynosi wymierne efekty.

Prezes LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal
Adrian Żoła

Dekoracja naszej zwycięskiej drużyny u-13 z turnieju w Monachium

Opublikowany przez Wybrzeże Rewalskie Rewal 25 kwietnia 2017