18 czerwca na boiskach Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu odbył się turniej finałowy Ligi Bałtyckiej Orlika (rocznik 2005) Województwa Zachodniopomorskiego. Uczestniczyło w nim 16 najlepszych drużyn naszego województwa, po 8 wyłonionych w rozgrywkach półfinałowych okręgów koszalińskiego oraz szczecińskiego (półfinał Okręgu Szczecin rozegrany został 4.06 w Policach). Wśród najlepszych znalazła się drużyna Wybrzeża prowadzona przez trenera Jarosława Włodarczyka. Chłopcy mieli przyjemność rywalizować z takimi gigantami jak: Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin, Kotwica Kołobrzeg, Chemik Police, Błękitni Stargard, Gwardia Koszalin, Akademia Piłkarska Reissa Szczecinek czy Energetyk Gryfino.

Zespół Wybrzeża Rewalskiego w fazie grupowej awansował z drugiej pozycji do ćwierćfinału w którym musiała uznać wyższość drużynie Błękitni Stargard, jak się okazało późniejszemu finaliście turnieju, przegrywając po wyrównanej walce dopiero w rzutach karnych. Mecz w podstawowym czasie zakończył się remisem 1:1. Rywalizując o miejsca 5-8 nasi chłopcy zajęli znakomite szóste miejsce. Wszystkim odpowiedzialnym za tak ogromny sukces a w szczególności zawodnikom oraz trenerowi należą się ogromne brawa. To największy sukces młodych piłkarzy w tak prestiżowych rozgrywkach.

Drużyna Wybrzeża Rewalskiego Rewal wystąpiła w składzie:
Jędrzej Majdziński, Mikołaj Sieniaski, Dawid Włodarczyk, Tomasz Jankowski, Jakub Janicki, Oskar Pasieka, Maciej Pekrul, Julian Kamiński, Igor Ostaszewski, Kacper Znamirowski,

wybrzeze_mlodzi2 wybrzeze_mlodzi3 wybrzeze_mlodzi4