Kolejka

Nadmorska kolejka przewiozła pasażera nr 600 000

W środę, 22 sierpnia 2018 Nadmorska Kolej Wąskotorowa uhonorowała 600-tysięcznego pasażera przewiezionego przez spółkę Nadmorska Kolej Wąskotorowa w latach 2014-2018.

Piłsudski przybył do Niechorza

Inscenizacją przybycia Józefa Piłsudskiego do Warszawy rozpoczął się na dworcu kolei wąskotorowej w Niechorzu festyn patriotyczny z okazji Święta Wojska Polskiego.

Drogi do Niepodległości

Impreza pod nazwą Drogi do Niepodległości odbędzie się w Święto Wojska Polskiego w środę 15 sierpnia 2018.

Szalony Konduktor zaprasza do zabawy

W najbliższy piątek w pociągach Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej będzie można spotkać Szalonego Konduktora. Zapraszamy do zabawy.

Kolej na Sławomira!

W środę, 18 lipca, ok. godz. 17:00 na dworcu Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Rewalu pojawi się popularny aktor i piosenkarz Sławomir Zapała, znany jako Sławomir!

Nadmorska Kolej Wąskotorowa powraca na tory

W długi weekend majowy, a dokładnie już w sobotę, 28 kwietnia rozpoczyna się nowy sezon przewozowy Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej. Od majówki popularna ciuchcia będzie kursować na trasie pomiędzy Gryficami i Pogorzelicą

Nadmorska Kolej Wąskotorowa znowu na celowniku złodziei

W zeszłym tygodniu, pomiędzy 12-16 lutego 2018 r., na linii Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej dokonano kradzieży metalowych elementów mocujących szyny. Śledztwo w tej sprawie prowadzi...

Kolejka Świątecznie

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (wtorek) Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza na zimowe przejażdżki po wąskich torach. Podczas świątecznych kursów, w pociągach rewalskiej wąskotorówki po raz kolejny odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Roman Czejarek nadawał z Pomorza Zachodniego

24 listopada 2017 r. , w przededniu Dnia Kolejarza, w lokomotywowni Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej gościł Roman Czejarek , znany i lubiany dziennikarz radiowej Jedynki.

 Ekipa projektu Last Mile z wizytą w Rewalu

Przejazdem wagonem motorowym MBxd2 rozpoczęła się we wtorek, 10.09.2017 r. wizyta w Rewalu międzynarodowego zespołu, zbierającego i analizującego rozwiązania dla systemów elastycznego transportu w ramach projektu Last Mile.