Kultura

Szalony Konduktor zaprasza do zabawy

W najbliższy piątek w pociągach Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej będzie można spotkać Szalonego Konduktora. Zapraszamy do zabawy.

Dzieje się … część III

W tym tygodniu mamy lekki poślizg więc będzie krótko i na temat, jedziemy !

Kolej na Sławomira!

W środę, 18 lipca, ok. godz. 17:00 na dworcu Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Rewalu pojawi się popularny aktor i piosenkarz Sławomir Zapała, znany jako Sławomir!

Komunikat do mieszkańców Niechorza

Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu zwraca się do Państwa z prośbą o udostępnienie wszelkich materiałów dotyczących lat 1945-1960.

Dzieje się… cz.II

Ten tydzień rozpoczynamy tam gdzie latem należy czyli na plaży ! Już dziś zapraszamy na Plażowe Mistrzostwa Budowniczych – konkurs w którym turyści z kolejnych kurortów  budują najwyższą górę.

Dom Rybaka już otwarty

Od soboty do połowy października można podziwiać w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu nową wystawę zatytułowaną “Dom Rybaka”. Jest to projekt przygotowany dzięki współpracy niechorskiej placówki z Muzeum Narodowym w Szczecinie.

Dom Rybaka – Zapraszamy na wystawę

Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu serdecznie zaprasza na otwarcie nowej wystawy czasowej pt. Dom rybaka. Rekonstrukcja stanu z lat 20/30. XX wieku.

Dzieje się ;)

Sezon 2018 można uznać za otwarty. Pogoda dopisuje więc pozostaje tylko wypatrywać turystów, których jak na razie jak na lekarstwo. Aby skrócić uciążliwe czekanie prezentujemy jakie imprezy i atrakcje czekają nas w najbliższym tygodniu.

VIII Rajd Zaślubin

Dziś gościliśmy w naszej Gminie uczestników VIII Rajdu Zaślubin upamiętniającego 73 rocznicę Zaślubin Polski z Morzem. Imprezy pod patronatem honorowym Biura Bezpieczeństwa Narodowego przy...

Wciąż Mamy Talenty

W sobotę 10 marca po raz dziewiąty odbył się finał gminnego konkursu Mamy Talenty. Tegoroczna edycja, w nieco skromniejszej oprawie okazała bardzo udana, po części dzięki ogromnym staraniom organizatorów a po części dzięki niezwykłemu zbiegowi okoliczności.