Strona główna Mieszkańcy

Mieszkańcy

Uroczysty koncert z okazji 11 listopada

Z okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości, 11 listopada 2018 r. organizowany jest uroczysty koncert. Zespół Amber Singers przygotował widowisko poetycko-muzyczne pt. „Ojczyzna moja znowu wolna…”.

Uroczysty koncert z okazji stulecia odzyskania niepodległości

Gmina Rewal i Amber Singers maja zaszczyt zaprosić na uroczysty koncert z okazji stulecia odzyskania niepodległości. Koncert odbędzie się 11 listopada 2018 r. o godzinie 16.30

Zebranie Wiejskie w Pobierowie

OGŁOSZENIE Sołtysa Sołectwa Pobierowo z dnia 22 października 2018 r. Na podstawie § 11 ust. 1 Statutu Sołectwa Pobierowo zwołuję ZEBRANIE WIEJSKIE Zebranie odbędzie się w dniu 30 października...

Sylwia Katarzyna Kowalczyk – Kandydatka do Rady Powiatu

POWIAT Z PRZYSZŁOŚCI 47 lat, mama dorosłego syna Jakuba, wy­kształcenie wyższe ekonomiczne, kieru­nek finanse i bankowość, ponad dwudzie­stoletnia kariera zawodowa w bankowości, obecnie pracownik Urzędu...

Artur Rogowski – List do wyborców

Z przyczyn zawodowych nie biorę czynnie udziału w kampanii wyborczej, która zbiegła się z realizacją strategicznego projektu w firmie, dla której obecnie pracuję. W miarę dyspozycji czasowej będę starał się spotykać z Państwem, rozmawiać i odpowiadać na pytania.

Nowy sondaż przyniósł zmianę lidera

Przedwyborcze emocje rosną, przynajmniej na naszym portalu. W tym tygodniu w sondażu przedwyborczym wzięło udział ponad 60 osób więcej, niż to miało miejsce poprzednio. Inny jest też lider zestawienia.

Ryby uciekły przed wędkarzami

W pierwszą niedzielę października odbyły się VIII mistrzostwa koła wędkarskiego "Liwia”. Pogoda startującym nie dopisała, choć jeszcze dzień wcześniej wydawało się, że nad morze znów zawitało lato.

Drugi sondaż – zapraszamy do głosowania!

Zapraszamy do udziału w naszym drugim sondażu. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu głosujemy od poniedziałku godz. 8.00 do środy godz. 22.00.

Najlepsi samorządowcy, a wśród nich Barbara Kral

Redakcja Głosu Szczecińskiego zorganizowała i przeprowadziła plebiscyt na najlepszych i najgorszych samorządowców w województwie zachodniopomorskim. Wśród najwyżej ocenionych głosami internautów, a tym samym nagrodzonych, znalazła się Barbara Kral, od czterech lat sprawująca społeczny mandat w Radzie Gminy Rewal.

Przedwyborczy sondaż!

Do wyborów samorządowych zostały trzy tygodnie. To doskonały moment, żeby podgrzać nieco temperaturę przedwyborczą i uruchomić na naszych łamach sondaż, który, mamy nadzieję, będzie mierzył nastroje wśród naszych mieszkańców.