Strona główna Nak Muay Rewal

Nak Muay Rewal

Zima już nie straszna czyli o sporcie i dobroczynności

Już po raz kolejny klub Nak Muay zorganizował zbiórkę datków dla schroniska w Sosnowicach. W tym roku akcja trwała tylko tydzień ale była bardziej dynamiczna.

Podsumowanie roku 2016 w Nak Muay Rewal

Już drugi rok jesteśmy z Wami. Nie ukrywamy, że rok 2016 dał solidnego kopa, klub Nak Muay wszedł na wysokie obroty i mamy co świętować!

Pomóżmy im przetrwać zimę

Klub Nak Muay Rewal po raz kolejny organizuje zbiórkę karmy i koców dla zwierząt ze schroniska w Sosnowicach.

Mikołaj znokautowany!

Dziś na treningu Muay Thai dla dzieci doszło do przykrego incydentu. Św Mikołaj, który pojawił się niespodziewanie... będzie długo dochodził do siebie po tej wizycie ;)

Dawid na mistrzostwach świata – dzień 1

W lipcu informowaliśmy, że Dawid Grygory, zawodnik z klubu Nak Muay Rewal został powołany do kadry narodowej na mistrzostwa Światowej Federacji Kickboxingu (WKF). Impreza...

Rybnik na remis

W późne piątkowe popołudnie trzy osobowa grupa wyjechała z Rewala do odległego Rybnika aby w sobotę 24.09.2016 stoczyć swoje kolejne pojedynki na gali Absortio Fight Night 5.

Kolejne zwycięstwo i życiowa szansa dla Dawida

Dnia 18.06.2016 roku, zawodnik klubu Nak Muay Rewal Dawid Grygory wyjechał do Rostocku aby stoczyć swoj kolejny pojedynek w ringu. Tym razem nie w Muay Thai lecz w kickboxingu w najtwardszej jego formule - k1.

Mistrz Świata uczy, jak łączyć przyjemne z pożytecznym

Na sportowo spędzali majówkę zawodnicy Mmuay Thay, którzy przygotowywali się w rewalskiej hali do swoich najbliższych walk. Dzięki temu mieliśmy okazję przeprowadzić kilka interesujących rozmów. Pierwszą odbyliśmy z Bartoszem Batrą, ubiegłorocznym Mistrzem Polski Muay Thai oraz amatorskim Mistrzem Świata K-1 Global.

Pierwszy obóz Muay Thai organizowany przez Nak Muay Poland za nami

Powoli wracają nam siły, regenerują mięśnie i łapiemy drugi oddech. Już po :) Obóz rozpoczął się zjazdem zawodników 29 kwietnia. Grill, ognisko i już pękły lody. Między nami pojawił się oczywiście nasz trener Marcin Parcheta i przesympatyczny, skromy starszy pan… Alfit Hakov.

Majówka z Muay Thai

To już jutro zaczynamy treningi pod okiem wybitnych szkoleniowców jakimi są: Alift Hakov - trener kadry Białorusi oraz klubu Best Gym Grodno oraz Marcin Parcheta- Mistrzem Świata Muay Thai, zawodnik KSW, główny trener Nak Muay Poland.