Sport

Wielkie emocje w finale Rewaligi!

W piątek 12 stycznia odbył się wielki finał 7.edycji rewalskiej amatorskiej ligi futsalu. Na ten wyjątkowy dla sympatyków Rewaligi wieczór zaplanowane zostały trzy spotkania, mecz o miejsce 5, o miejsce 3 oraz finał.

UKS Rewal zaprasza na Walne Zebranie

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego „Rewal” zaprasza na WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO „REWAL”

5 kolejka Rewaligi

W piątek 15 grudnia rozegrana została 5. kolejka Rewaligi, we wszystkich trzech spotkaniach nie brakowało walki oraz emocji do samego końca. Pierwsze zwycięstwo w rewalskich rozgrywkach odniósł zespół SPNS ...

Rewaliga na półmetku

Po tygodniowej przerwie do rewalskiej hali wrócili piłkarze Rewaligi. Po 4. kolejkach na prowadzeniu w tabeli pozostają z dorobkiem 10 punktów zawodnicy Young Wolves, stawkę zamykają drużyny SPNS oraz...

Mikołaj z Badmintonem 2017

W środę 06.12.2017 w Rewalu odbył się turniej dla dzieci i młodzieży „Mikołaj z badmintonem 2017”. Był to radosny turniej, z elementami rywalizacji.

Pogoń Szczecin zwycięzcą Rewalandii 2017

Pierwszy weekend grudnia to termin w jakim rozegrany został po raz 17 turniej piłkarski Rewalandia 2017., a 10. edycja kiedy to o zwycięstwo walczyli piłkarze w kategorii młodzika. Po trzech dniach wspaniałej rywalizacji wyłoniły się dwie drużyny, które w wielkim finale walczyły o pierwsze miejsce w turnieju im. Stanisława Mamińskiego.

3. kolejka Rewaligi

Rywalizację w trzeciej odsłonie gier o Puchar Rewaligi, rozpoczęły zespoły Termexu Mrówki Trzebiatów z Bizonem Cerkwica. Strzelanie w tym starciu rozpoczęła drużyna Termexu, a dokładnie Marcin Kocur...

Rewalandia 2017

W pierwszy weekend grudnia w rewalskiej hali wystartuje po raz 17 turniej piłkarski Rewalandia 2017. W tym roku będzie to 10. edycja kiedy o zwycięstwo będą walczyły zespoły w kategorii młodzików.

Rewaliga w toku – podsumowanie pierwszych kolejek

W piątek 10 listopada rozpoczęła się rywalizacja o Puchar Rewaligi, tradycyjnie już od 7 lat mecz inauguracyjny rozpoczął się o godzinie 18:00 w hali sportowo – widowiskowej w Rewalu przy ul. Szkolnej 1.

Zapraszamy na mecz

O godzinie 14.00 nasi seniorzy zmierzą się w kolejnym ligowym meczu z niepokonanym w rozgrywkach Wojewódzkiej ligi zespołem Chemika Police