Strona główna Wiadomości Niechorze

Wiadomości Niechorze

Bycie radnym to odpowiedzialność

Kontynuując rozpoczętą na naszych łamach analizę działań kończącej się już kadencji Rady Gminy Rewal zapraszamy na rozmowę z Pawłem Żołą z Niechorza.

Ryby uciekły przed wędkarzami

W pierwszą niedzielę października odbyły się VIII mistrzostwa koła wędkarskiego "Liwia”. Pogoda startującym nie dopisała, choć jeszcze dzień wcześniej wydawało się, że nad morze znów zawitało lato.

Niechorskie sprzątanie świata

Wspaniała pogoda sprzyjała młodym mieszkańcom Niechorza sprzątającym naszą małą ojczyznę. Efekty na pewno dały wiele do myślenia...

Czy z Niechorza do Rewala można bezpieczniej?

Ktokolwiek jechał ostatnio ulicą Klifową z Niechorza do Rewala, ten wie, że jest tam niebezpiecznie. Czy da się coś z tym zrobić? O tym dyskutowano dzisiaj w Urzędzie Gminy w Rewalu.

Radio prosto z plaży

Wczasowicze wypoczywający na niechorskiej plaży mieli w sobotę nie lada gratkę. O to, aby mogli aktywnie spędzić czas w ten upalny weekend, zadbało Radio Szczecin.

Komunikat do mieszkańców Niechorza

Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu zwraca się do Państwa z prośbą o udostępnienie wszelkich materiałów dotyczących lat 1945-1960.

Dom Rybaka już otwarty

Od soboty do połowy października można podziwiać w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu nową wystawę zatytułowaną “Dom Rybaka”. Jest to projekt przygotowany dzięki współpracy niechorskiej placówki z Muzeum Narodowym w Szczecinie.

Dom Rybaka – Zapraszamy na wystawę

Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu serdecznie zaprasza na otwarcie nowej wystawy czasowej pt. Dom rybaka. Rekonstrukcja stanu z lat 20/30. XX wieku.

Święta Majowe w Szkole w Niechorzu

Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Niechorzu, święta majowe obchodzili już w piątek 27 kwietnia 2018 roku. Odświętnie ubrani w biało – czerwonych kotylionach

Stypentiada Wczesnoszkolna w Niechorzu

W dniach: 27 listopada - 7 grudnia 2017r., w Szkole Podstawowej w Niechorzu odbył się ogólnopolski konkurs "Stypendiada Wczesnoszkolna". Uczniowie z klasy II i...