Strona główna Wiadomości Pobierowo

Wiadomości Pobierowo

I Miejsce dla Schroniska w Pobierowie

W dniach 20-21 października 2017 r. odbyła się konferencja szkoleniowa połączona z podsumowaniem Wojewódzkiego Współzawodnictwa Ogólnopolskiego Konkursu Schronisk Młodzieżowych.

Dzień Patrona w Szkole w Pobierowie

Dnia 24 października 2017r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pobierowie obchodzono Dzień Patrona Szkoły.

Chór Logos w Pobierowie – Zapraszamy na Koncert

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić mieszkańców Pobierowa i okolic na koncert, który odbędzie się w niedzielę 29.10.2017r w Kościele Pw. Najświętszego Odkupiciela w Pobierowie po mszy o godzinie 11.00

V Gala Wyróżnień „Karolki 2017”

9 czerwca br. w Zespole Szkół Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Pobierowie odbyła się V Gala Wyróżnień „Karolki 2017”. To niezwykłe w swej istocie wydarzenie ma na celu promowanie pożądanych postaw wśród uczniów ...

Jesteśmy chętni do pomocy

W dniu 11 maja grupa ponad 30 uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w ZSO w Pobierowie pod opieką pani dyrektor Jolanty Pytlas, Edyty Bartkowskiej i Beaty Bresler pojechała do Szczecina ...

1 Maja w Pobierowie – dawniej i dziś

Nie wszyscy wiedzą, że dzień 1 Maja został obwołany Świętem Pracy dla upamiętnienia krwawych wydarzeń, które miały miejsce w Chicago w 1886 roku.

Charytatywny Festyn Majowy w Pobierowie

Już 1 Maja, Rada Sołecka z Pobierowa oraz Stowarzyszenie "Pobierowo Na Nowo" organizuje po raz pierwszy festyn połączony z występem i paradą orkiestry RED SWING LOW. Atrakcje zapewnione !

Jarmark Wielkanocny w Pobierowie

31.03-02.04.2017 (piątek-niedziela) godz. 10:00-14:30 ZAPRASZAMY NA JARMARK WIELKANOCNY, gdzie znajdziecie Państwo między innymi przepiękne palmy wielkanocne ozdoby świąteczne...

Joga i Pilates w Pobierowie

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na ćwiczenia z elementami Jogi i Pilates, które wszechstronnie oddziałują na ciało.

Choinki poszły z dymem

Tak jak zapowiadano, w sobotę odbyło się w Pobierowie Święto Palenia Choinek. Trudno planować imprezy plenerowe w styczniu, ale można uznać, że pogoda tym razem nie przeszkadzała.