Strona główna Wiadomości Rewal

Wiadomości Rewal

Widowisko patriotyczne w Rewalu – galeria zdjęć

Wszystkim, którzy 11 listoapda nie dotarli do Rewala, prezentujemy galerię zdjęć, autorstwa Tomasza Kapeli, z patriotycznego widowiska, jakie odbyło się tego dnia w hali sportowej przy ul. Szkolnej.

K.T.O. Wójtem!

Konstanty Tomasz Oświęcimski pokonał w II turze wyborów samorządowych Marzenę Salamon! Stosunek głosów wyniósł 1044 do 862. Gratulujemy!

Brudnej kampanii mówimy stanowcze NIE

Piątkowy poranek w gminie Rewal stanął pod znakiem brudnej kampanii wyborczej. Redakcja Widoków jest zdecydowanie przeciwna tego typu działaniom, dlatego publikujemy poniżej oświadczenia osób pokrzywdzonych.

Laureaci w konkursie plastycznym ,, Mamo, tato chodź do lasu…”

Uczniowie ze szkół podstawowych z Niechorza i z Rewala wzięli udział w XII edycji konkursu plastycznego zorganizowanego przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryficach. Celem konkursu...

Wieloryb jaki jest każdy widzi

Redakcja "Klifa" miała mnóstwo pomysłów, których myślą przewodnią było przedłużenie i uatrakcyjnienie sezonu nad morzem. Nie wszystkie doczekały się realizacji, jak choćby ten, o którym piszemy.

Czy z Niechorza do Rewala można bezpieczniej?

Ktokolwiek jechał ostatnio ulicą Klifową z Niechorza do Rewala, ten wie, że jest tam niebezpiecznie. Czy da się coś z tym zrobić? O tym dyskutowano dzisiaj w Urzędzie Gminy w Rewalu.

Rewal anonim

Te sympatyczne rysunki zdobiły pierwsze gminne foldery. Dziś powinny znaleźć się na ulotkach ułatwiających dojazd do Pobierowa, Pustkowa, Trzęsacza, Rewala gdyż... tablic z nazwami miejscowości zwyczajnie nie ma.

Szkarada w rewalskim stylu

Miał być architektoniczną wizytówką miejscowości, a póki co szpeci i odstrasza. Mowa o nieukończonym budynku na placu u zbiegu ulic Mickiewicza i Westerplatte w Rewalu.

Handlowa lewizna

W centrum Rewala na każdym niemal kroku pojawia się ktoś, kto próbuje sprzedać nam jakieś pierdółki, albo też chwali się swoimi różnej jakości talentami zbierając pieniądze do przysłowiowego kapelusza.

Kolej na Sławomira!

W środę, 18 lipca, ok. godz. 17:00 na dworcu Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Rewalu pojawi się popularny aktor i piosenkarz Sławomir Zapała, znany jako Sławomir!