Strona główna Wiadomości Rewal

Wiadomości Rewal

Kolej na Sławomira!

W środę, 18 lipca, ok. godz. 17:00 na dworcu Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Rewalu pojawi się popularny aktor i piosenkarz Sławomir Zapała, znany jako Sławomir!

Dziurawa pułapka na turystów

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że deski na tarasie widokowym w Rewalu są zimą niezwykle śliskie. Na lato taras przygotował dla naszych turystów nową pułapkę.

Znowu (źle) o Rewalu

W piątek trzynastego w polskich mediach pojawiła się wiadomość iż funkcjonariusze CBA zatrzymali prezydenta Żyrardowa. Niestety sprawa związana jest bezpośrednio z naszą gminą, a konkretnie z Rewalem.

Dobra tradycja warta kontynuowania!

W piątek, 16 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Rewalu odbyła się już trzecia edycja warsztatów „Razem z Pisanką”. Dzieci i młodzież z rewalskiej szkoły...

Wciąż Mamy Talenty

W sobotę 10 marca po raz dziewiąty odbył się finał gminnego konkursu Mamy Talenty. Tegoroczna edycja, w nieco skromniejszej oprawie okazała bardzo udana, po części dzięki ogromnym staraniom organizatorów a po części dzięki niezwykłemu zbiegowi okoliczności.

Warsztaty Gier Planszowych

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Gier Planszowych, które odbędą się 24 lutego. Dzieci młodsze (7-10 lat) w godz od 10.00 do 13.00 Młodzież szkolna (11-16 lat) od...

Ferie 2018

PONIEDZIAŁEK 22 STYCZNIA 10.30 -12.00 -gimnastyka integracyjna z babcią, dziadkiem 12.00 -13.30 - warsztaty twórcze 13.30 -14.30—poczęstunek -czynne uczestnictwo w przygotowaniu WTOREK 23 STYCZNIA 10.30 -11.30 - szachy -...

Wielkie emocje w finale Rewaligi!

W piątek 12 stycznia odbył się wielki finał 7.edycji rewalskiej amatorskiej ligi futsalu. Na ten wyjątkowy dla sympatyków Rewaligi wieczór zaplanowane zostały trzy spotkania, mecz o miejsce 5, o miejsce 3 oraz finał.

Wieczór Trzech Króli 2018

W tym roku po raz trzeci spotkaliśmy się w Sali Wystawienniczej w Rewalu (dawny GOK) aby wspólnie nacieszyć się świąteczną atmosferą. Data tej imprezy została celowo wybrana tak aby nie kolidowała z przedświąteczną gorączką.

Bożonarodzeniowe czytanie

Z inicjatywy nauczycielki języka polskiego Pani Lucyny Dudys został rozpoczęty tydzień czytania opowieści bożonarodzeniowych w którym brali udział uczniowie klasy...