Strona główna Wiadomości Rewal

Wiadomości Rewal

Rewal anonim

Te sympatyczne rysunki zdobiły pierwsze gminne foldery. Dziś powinny znaleźć się na ulotkach ułatwiających dojazd do Pobierowa, Pustkowa, Trzęsacza, Rewala gdyż... tablic z nazwami miejscowości zwyczajnie nie ma.

Szkarada w rewalskim stylu

Miał być architektoniczną wizytówką miejscowości, a póki co szpeci i odstrasza. Mowa o nieukończonym budynku na placu u zbiegu ulic Mickiewicza i Westerplatte w Rewalu.

Handlowa lewizna

W centrum Rewala na każdym niemal kroku pojawia się ktoś, kto próbuje sprzedać nam jakieś pierdółki, albo też chwali się swoimi różnej jakości talentami zbierając pieniądze do przysłowiowego kapelusza.

Kolej na Sławomira!

W środę, 18 lipca, ok. godz. 17:00 na dworcu Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Rewalu pojawi się popularny aktor i piosenkarz Sławomir Zapała, znany jako Sławomir!

Dziurawa pułapka na turystów

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że deski na tarasie widokowym w Rewalu są zimą niezwykle śliskie. Na lato taras przygotował dla naszych turystów nową pułapkę.

Znowu (źle) o Rewalu

W piątek trzynastego w polskich mediach pojawiła się wiadomość iż funkcjonariusze CBA zatrzymali prezydenta Żyrardowa. Niestety sprawa związana jest bezpośrednio z naszą gminą, a konkretnie z Rewalem.

Dobra tradycja warta kontynuowania!

W piątek, 16 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Rewalu odbyła się już trzecia edycja warsztatów „Razem z Pisanką”. Dzieci i młodzież z rewalskiej szkoły...

Wciąż Mamy Talenty

W sobotę 10 marca po raz dziewiąty odbył się finał gminnego konkursu Mamy Talenty. Tegoroczna edycja, w nieco skromniejszej oprawie okazała bardzo udana, po części dzięki ogromnym staraniom organizatorów a po części dzięki niezwykłemu zbiegowi okoliczności.

Warsztaty Gier Planszowych

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Gier Planszowych, które odbędą się 24 lutego. Dzieci młodsze (7-10 lat) w godz od 10.00 do 13.00 Młodzież szkolna (11-16 lat) od...

Ferie 2018

PONIEDZIAŁEK 22 STYCZNIA 10.30 -12.00 -gimnastyka integracyjna z babcią, dziadkiem 12.00 -13.30 - warsztaty twórcze 13.30 -14.30—poczęstunek -czynne uczestnictwo w przygotowaniu WTOREK 23 STYCZNIA 10.30 -11.30 - szachy -...