Już w najbliższy piątek w Gminnym Ośrodku Kultury w Rewalu odbędzie się doroczny koncert „Podsumowania”. Jak sama nazwa wskazuje, będzie to okazja do podsumowania działalności edukacyjnej rewalskiego GOK-u w obecnym roku szkolnym.

W koncercie wezmą udział dzieci i młodzież uczęszczający na zajęcia muzyczne (śpiew, gitara, pianino, perkusja) i rytmiczne prowadzone od jesieni do wiosny w ośrodku kultury. Jest to dla nich ważne wydarzenie, gdyż mogą przed rodzicami, kolegami i koleżankami zaprezentować to, czego się przez te kilka miesięcy nauczyły. Aby dodać im otuchy, na pewno warto przyjść i pojawić się w piątkowe popołudnie.

Pieczę nad organizacją koncertu tradycyjnie trzyma Lidia Słoniewska, która na co dzień odpowiada za działalność rewalskiego obiektu. Koncert będzie okazją na podsumowanie tego wszystkiego, co w ostatnich miesiącach działo się pod skrzydłami Lidii w GOK-u.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Rewala w piątek na godz. 17:00. Niespodzianek nie zabraknie.

koncert_podsumowanie

1 komentarz

  1. Oj, Przemek, Przemek… kurtuazją kurtuazją, ale oddać cesarzowi, co cesarskie się należy 🙂 Pod skrzydłami i dzięki pracy Pana Michała Bierwiczonka.