Kolejny pracowity weekend z sukcesami za nami. W ubiegły piątek jako pierwsi w naszym klubie swoją grę ligową rozegrali nasi młodzicy. Pokonali swoich rówieśników z Gryfa Kamień Pomorski 10-1 i nadal w swoich rozgrywkach są niepokonaną ekipą i zajmują 1 miejsce.

W sobotą i niedzielę na obiektach Kotwicy Kołobrzeg rozegrano turniej Jantar Cup. Nasz zespół orlików dotarł aż do finału tych rozgrywek gdzie po zaciętym boju uległ Arkonii Szczecin. Występ naszych chłopców należy jednak określić jako bardzo udany.

Nasz pierwszy zespół seniorzy rozegrał swój kolejny mecz ligowy w Brojcach gdzie zremisowali 2-2 z ekipą Wichra. Nasi zawodnicy zaprezentowali bardzo dobry futbol i tylko pozostaje niedosyt bo w tym spotkaniu nie wykorzystali wielu dogodnych sytuacji bramkowych, rzutu karnego a bramkę na 2-2 stracili w doliczonym czasie.

Godzinę po tym spotkaniu swój mecz rozegrali nasi Oldboye. Zwyciężyli 3-1 z zespołem Lecha Czaplinek. Mimo licznych osłabień kadrowych nasi najbardziej doświadczeni zawodnicy zagrali z pełnym poświęceniem i odnieśli upragnione zwycięstwo.

W niedzielne do południe nasi juniorzy w swoim spotkaniu zremisowali 2-2 z faworyzowaną drużyną Sparty Gryfice. Kolejną ligową kolejkę rozgrywek zamknęli trampkarze, którzy po bardzo widowiskowej grze pokonali Flotę Świnoujście 2-0. Już w najbliższym tygodniu do boju ruszy nasza najmłodsza drużyna Bambini.

Przed nami kolejna kolejka ligowa i kolejne wyzwania. Wszystkim naszym drużyną życzymy powodzenia. Warto zaznaczyć , że co tydzień aż 7 zespołów naszego klubu wybiega na boiska ligowe a wszystko to w gminie, która ma około 3,5 tysiąca mieszkańców.
Brawo zawodnicy, sponsorzy, trenerzy, rodzice, działacze i sympatycy.
BRAWO WY !!!