Tak, tak! Dziś mija 365 dni, jak jesteśmy z Wami i dla Was. To był zaskakujący i trudny rok, dlatego tym bardziej jest nam miło, że wciąż nas czytacie!

Pewnie mało kto pamięta, ale pierwszym artykułem była relacja z turnieju piłkarskiego Rewalandia ze zdjęciami robionymi komórką. To skromny początek, ale od czegoś trzeba było zacząć. Zresztą do tej pory telefon komórkowy jest naszym częstym narzędziem pracy.

Przez pierwsze kilka dni oglądalność nabijało tylko wąskie grono redakcyjne, bo o istnieniu Widoków informacja rozprzestrzeniała się pocztą pantoflową. Dopiero na przełomie roku notowaliśmy pierwsze dzienne setki odwiedzin. Dynamika wzrostu oglądalności utwierdzała nas w przekonaniu, że jesteśmy w gminie Rewal potrzebni.

Redakcja była wąska, oparta na jednym komitecie wyborczym wyborców. Liczyliśmy na to, że szybko dołączą do nas inni. Jak się okazało sztywny skład redakcji nie uległ zmianie. Jedynie latem mogliśmy liczyć na silne wsparcie Oli Domańskiej, której korzystając z okazji dziękujemy. Mimo to, na naszych łamach mniej lub bardziej regularnie publikowaliśmy przez ten rok artykuły autorstwa kilkunastu osób, wśród których warto wymienić Wiolę Mackiewicz i Maćka Łozdowskiego! Jesteśmy wdzięczni i czekamy na kolejnych.

To był trudny rok, pełen istotnych wydarzeń, najczęściej nieprzyjemnych, o których nikt pisać nie chciał. Być może właśnie dlatego udało się nam wytrwać dłużej, niż nam przepowiadano. Początkowo mało kto brał na poważnie nasze zapowiedzi, że w ogóle ruszymy z portalem. Paru przed nami też zapowiadało i na tym się ich zapał kończył. W naszym przypadku było inaczej. Po spokojnym początku mówiono, że wytrwamy nie dłużej niż 3 miesiące, no góra pół roku. My tymczasem, mimo pojawiających się utrudnień, wciąż jesteśmy. Jak długo pozostaniemy, to już zależy tylko od Was!

Pozdrawiamy i dziękujemy
Szymon Kral i Przemysław Łonyszyn

5 Komentarze

  1. No to wszystkiego najlepszego!

    P.S. Cały czas uważam że powinniście wprowadzić jakiś system finansowania, który przynajmniej zwróci wam koszty utrzymania serwisu.

  2. Wszystkiego najlepszego !
    dzięki za ważny portal, o kosztach można porozmawiać

Comments are closed.