Chyba wszyscy kochamy kolędy, mają one niezwykłe właściwości: cieszą, wzbudzają wspomnienia i integrują. Święta mijają tak szybko, że często nie mamy możliwości nacieszyć się nimi i właśnie by nieco przedłużyć czas kolędowania nasi lokalni animatorzy kultury wymyślili Wieczór Trzech Króli.

W tym roku po raz trzeci spotkaliśmy się w Sali Wystawienniczej w Rewalu (dawny GOK) aby wspólnie nacieszyć się świąteczną atmosferą. Data tej imprezy została celowo wybrana tak aby nie kolidowała z przedświąteczną gorączką. Początkowo organizatorami byli Aktywni Kulturalnie, Amber Singers i GOK ale już ubiegłym roku dołączył do nich Uniwersytet Trzeciego Wieku. Dzięki temu z roku na rok przybywa tej uroczystości uczestników i to niezwykle cieszy, a w tym roku sala dosłownie pękała w szwach 🙂

Podobnie jak poprzednio była poezja, wspólne śpiewanie, łakocie i świąteczne gadżety. Amber Singers zawsze dodaje tej uroczystości okazałości i elegancji ale tegoroczny występ był jeszcze piękniejszy niż poprzednie.

Szkoda tylko, że następny taki wieczór dopiero za rok, my już czekamy z niecierpliwością !