Ubiegła sobota przyniosła nam sporo radości wynikającej z odniesionych sukcesów przez nasze drużyny. Już w piątek rozpoczął się I Turniej Zimowy o Puchar Prezesa LKS „Wybrzeża Rewalskiego” Rewal. W pierwszym pojedynku tego turnieju nasi seniorzy pokonali Spartę Gryfice 5-2 i od tej chwili zwyciężali w dalszych pojedynkach rozgrywanych w sobotę. W samo południe pokonali 3-1 AP Kotwicę Kołobrzeg a wieczorem w tym samym stosunku Lecha Czaplinek. Forma naszych seniorów musi budzić optymizm przed zbliżającą się inauguracją rozgrywek. Już dziś zapraszamy na pojedynek ćwierćfinałowy w Pucharze Polski na szczeblu ZZPN, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o godzinie 13 na stadionie „Leśnym” w Niechorzu. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie renomowana drużyna Stali Szczecin. Warto zauważyć, że w przypadku zwycięstwa naszych seniorów to odniosą oni największy sukces w tych rozgrywkach w historii i naszego klubu. Warto kibicować temu zespołowi w którym regularnie występują aż 8 zawodników będących w wieku juniora a całą kadrę stanowią zawodnicy z naszej gminy i najbliższych okolic.

Wyniki  I Turnieju Zimowego o Puchar Prezesa LKS „Wybrzeża Rewalskiego” Rewal:

 • Wybrzeże Rewalskie Rewal – Sparta Gryfice 5-2
 • AP Kotwica Kołobrzeg – Lech Czaplinek 2-0
 • Wybrzeże Rewalskie Rewal – AP Kotwica Kołobrzeg 3-1
 • Sparta Gryfice – Lech Czaplinek 3-0
 • Sparta Gryfice – AP Kotwica Kołobrzeg 4-3
 • Wybrzeże Rewalskie Rewal – Lech Czaplinek 3-1

Kolejność turniejowa :

Wybrzeże Rewalskie Rewal
Sparta Gryfice
AP Kotwica Kołobrzeg
Lech Czaplinek
Tego samego dnia nasi Oldboje udali się na turniej do Hali Arena w Gryficach. Nasi najstarsi zawodnicy osiągnęli ogromny sukces i zwyciężyli w tym prestiżowym turnieju. W kolejnych meczach turnieju rozgrywanego w formule „każdy z każdym” osiągnęli wyniki:

 • Sparta Gryfice 1 0-0
 • Sparta Gryfice 2 0-1
 • Polonia Płoty 1-0
 • Sokół Dabrowa 5-0
 • Radovia Radowo 4-3
 • Sarmata Dobra 5-1

Królem strzelców został nasz zawodnik Krzysztof Guster zdobywca 10 bramek a najlepszym bramkarzem wybrano naszego golkipera Krzysztofa Przybyszewskiego. Oprócz wyżej wymienionych w zwycięskim turnieju wzięli udział : Marcin Kosiński, Jerzy Hawrasz, Paweł Żoła, Piotr Kocik, Tomasz Badaszewski, Wojciech Mróz, Józef Górski. Gratulujemy naszym oldbojom i liczymy, że tak dobrą formę przeniosą na rozgrywki ligowe.

Również w ubiegłą sobotę na swój obóz zimowy wyjechały dwie najmłodsze drużyny naszego klubu. Po raz kolejny dzięki uprzejmości Pana Janusza Zalewskiego właściciela hoteli „Sandra SPA” nasi zawodnicy w luksusowych warunkach przygotowują się do sezonu w hotelu Sandra SPA w Karpaczu. Jeszcze raz dziękujemy naszemu sponsorowi. Dziękujemy również za pomoc Piekarni „Wybrzeże” z Niechorza. Państwo Majchrzak ponownie zorganizowali dla nas pyszny catering podczas turnieju a także wyposażyli w słodkości naszą grupę maluchów wyjeżdżających na obóz.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych zajęciach wszystkich chętnych oraz zachęcamy naszych kibiców do dopingu naszym niebiesko – białym zespołom.

Prezes LKS „Wybrzeże Rewalskie” Rewal

Adrian Żoła

1 komentarz

 1. Puchar prezesa… Trochę to butne i kojarzy mi się z pewną przyśpiewką, a mianowicie :
  „…łubudubu łubudubu, niech nam żyje prezes naszego klubu… „

Comments are closed.