Ostatni tydzień był bardzo udany dla piłkarzy naszego klubu. Nasza drużyna seniorów po zwycięstwie nad zespołem Światowida Łobez 3-0 rozegrała bardzo dobry mecz derbowy z drużyną Sparty Gryfice i zwyciężyła 3-1. Licznie zgromadzona publiczność na trybunach gryfickiego stadionu oklaskami pożegnała nasz zespół. Warto nadmienić, że nasz zespół seniorów to najmłodsza drużyna występująca w Lidze okręgowej ZZPN. W kadrze meczowej w tym spotkaniu znalazło się aż 7 juniorów. Foto relacja z meczu link : http://ligowiec.net/fotorelacja/mecz-87070/0

Równie dobrze spisują się nasi juniorzy, którzy po zwycięstwie nad Salosem Szczecin 6-0 w następnym tygodniu na stadionie w Pobierowie pokonała swoich rówieśników z Stargardu 7-0.

Zespół naszych trampkarzy odniósł kolejne zwycięstwo nad Zielonymi Wyszobór i nadal walczy o 1 miejsce w swojej lidze. Kolejny mecz zwycięski w kategorii u-12 rozegrał nasz zespół trampkarzy młodszych pokonując drużynę Polonii Płoty. Powołanie do kadry województwa otrzymał Kuba Błasiński i zagrał w meczu kadr U-12 z województwem lubuskim.

Warto również zaznaczyć, że występujący na co dzień w trampkarzach młodszych Cyprian Włodarczyk zadebiutował w kadrze ZZPN na turnieju w Niemczech.

Nasza drużyna orlików wygrała turniej w Gryficach i jest bezsprzecznym liderem swojej ligi.

Dwaj zawodnicy tego zespołu zostali powołani do zwycięskiej drużyny z Szczecina wojewódzkiego turnieju Tymbark. Przepisy tego turnieju zezwalają na powołanie 2 zawodników z innych drużyn na turniej finałowy rozegrany na stadionie Narodowym tuż przed rozpoczęciem Finału Pucharu Polski.

Trenerzy z Szczecina zadecydowali, że najlepszym wzmocnieniem dla ich drużyny będą piłkarze na co dzień reprezentujący barwy Wybrzeża Rewalskiego Rewal Maciej Pekrul oraz Kuba Ostaszewski.

Nasi chłopcy reprezentujący Fotball Academy Szczecin zwyciężyli w całym turnieju pokonując w finale reprezentacje województwa lubuskiego 3-2. Jest to ogromny sukces naszych zawodników gdyż turniej Tymbarka posiada rangę mistrzostw Polski dzieci do lat 10 i 12. Czyli możemy śmiało powiedzieć, że mamy w klubie dwóch mistrzów Polski. Warto zauważyć, że w tegorocznej edycji wzięło udział 270 000 dzieci a nasza drużyna przegrała półfinał rozgrywek na szczeblu województwa z póżniejszym ,mistrzem Polski. Ogromne brawa dla naszych zawodników i ich trenera Jarosława Włodarczyka. Zwycięskie drużyny chłopców i dziewcząt, w tym nasi zawodnicy Maciej i Igor, już 13 czerwca zobaczą na żywo międzypaństwowy mecz Polska – Gruzja. Rywalizacje młodych adeptów piłkarstwa z trybun Stadionu Narodowego oglądali także m.in. prezes PZPN Zbigniew Boniek, Adam Nawałka selekcjoner reprezentacji Polski, Andrzej Biernat minister Sportu i Turystyki oraz piłkarze Arkadiusz Milik, Tomasz Kłos, Dariusz Dziekanowski i Tomasz Iwan.

Zapraszamy do kibicowania naszym drużyną w najbliższy m tygodniu

Czwartek 07.05.2015

  • Trzebiatów boisko przy SP2 mini turniej z udziałem naszej drużyny skrzatów u-8 godzina 17.00
  • Stadion w Rewalu turniej orlika u-10 godzina 17.00

Piątek 08.05 2015

  • Stadion w Rewalu mecz ligowy trampkarzy z drużyną Diego Gryfice u-14 godzina 17.00
  • Stadion w Resku mecz ligowy trampkarzy młodszych Z drużyną Mewa Resko u-12 godzina 17.00

Sobota 09.05 2015-05-06

  • Stadion Floty w Świnoujściu mecz o mistrzostwo 1 klasy juniorów u-17 godzina 11.00
  • Stadion w Niechorzu mecz seniorów o mistrzostwo klasy okręgowej z Promieniem Mosty godzina 16.00
  • Stadion w Pobierowie mecz Oldboi z Radowem godzina 18.00


Prezes Wybrzeża Rewalskiego Rewal

Adrian Żoła

1 komentarz